Kokias sukneles dėvėti darbe?

simkaSukneles pridera skirstyti pagal sezoną, kuriuo jos dėvimos, pagal progą ir kt. Tačiau daugeliui merginų ir moterų kyla klausimas, kokios suknelės tinka darbinei aplinkai. Pavyzdžiui, į biurą nuėjusios pasirėdžiusios ryškia, didelėmis gėlėmis marginta suknele, atrodysite ne visai čia patekusi. Taigi kokius apdarus rinktis žygiuojant į darbą, kai kelnės jau pabodo, kostiumėlis atrodo per oficialus drabužis, o sijono niekaip nesiseka suderinti su turimomis palaidinėmis?

Ne – per gausiam dekorui

Jau minėjome, kad biure nedera vilkėti per ryškių, per daug margintų ir su per didelėmis iškirptėmis suknelių. Tačiau nereikėtų rinktis gausiai kailiu puoštų, gausiai siuvinėtų, su pernelyg ryškiais akcentais ar kitokių panašių suknelių. Prisiminkite, kad kuklumas visuomet puošia. Norėdamos pasirinkti teisingai, paieškokite el. parduotuvių, kurios prekiauja klasikinio stiliaus suknelių modeliais. Tokios sukneles internetu tiks praktiškai bet kokia proga – jei išleidžiame ne vieną dešimtį litų, norime, kad drabužis tarnautų daugeliu gyvenimo atvejų.

Tinkamas ilgis ir stilius

Fiasko biure patiria tos merginos, kurios apsivelka pernelyg trumpas ir su pernelyg didelėmis iškirptėmis sukneles. Atminkite – tokia apranga tinka kokteilių vakarėliams, tačiau ne darbui. Jei turima suknelė yra su per gilia iškirpte, po apačia apsivilkite palaidinę ar įsigykite specialias medžiagėles – palaidinės imitacijas, skirtas pridengti atvirą ar itin iškilių formų krūtinę.

Neutralios spalvos

Įsigykite neutralios spalvos – smėlio, pilkšvos, rudos ar juodos – suknelę – prie jos bus paprasčiau priderinti turimus batelius ir aksesuarus, o kas kartą galėsite atrodyti truputį kitaip. Juk moterims patinka kasdien keistis ir stebinti. Svarbu ne drabužių kiekis, o mokėjimas juos derinti ir pasirinkti tinkamus aksesuarus. Įsidėmėkite, kad drabužis nebūtinai turi būti vienspalvis – tiks ir storesnėmis linijomis, langeliais ar kitais raštais margintas apdaras.

Suknelė – sijonas ir palaidinė viename

Yra tokių suknelių, kurios atrodo tarsi dėvėtumėte ne suknelę, tačiau palaidinę ir sijoną. Šis variantas taip pat tinka darbinei aplinkai. Drabuziai internetu įsigyjami paprasčiau – suknelės internetu atkeliauja tiesiai į namus, nereikia vaikščioti po parduotuves ir gaišti laiko.

Facebook Comments