Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip pasirinkti interjero dizainerį?

Planuodami kreiptis į interjero dizainerį, šį specialistą visuomet renkamės itin atsakingai, juk šis žmogus planuos mūsų gyvenamąją ar darbo erdvę. Patirtis ir profesionalumas – ne vieninteliai kriterijai, kurių tikimės iš šio specialisto. Norime ir maksimalaus lūkesčių išpildymo, priimtino bendravimo būdo bei kitų savybių. Tad kaip pasirinkti interjero dizainerį, kad visi šie norai būtų įgyvendinti? Štai keletas patarimų.

  • Neskubėkite

Pasirinkti pirmą pasitaikiusį interjero dizainerį tai tas pats, kas nusipirkti pirmąją prekę įėjus į prekybos centrą. Juk norėdami geriausio produkto, skaitome jo sudėtį ar technines savybes, apžiūrime kelias skirtingas  prekes. Tuo pačiu principu vadovaukitės ir rinkdamiesi interjero specialistą. Pasikalbėkite (bent jau telefonu, jei neturite galimybės gyviems susitikimams) su keliais interjero dizaineriais. Išsakykite savo lūkesčius, išklausykite preliminarius idėjų įgyvendinimo sprendimus. Taip ne tik susidarysite įspūdį apie dizainerio darbo principus, bet ir pajusite bendravimo stilių, nuomonių sutapimą. Profesionalių interjero dizainerių bei architektų kontaktus rasite čia: https://www.unideco.lt/dizaineriai .

  • Pasidomėkite pavyzdžiais

Jei dizainerio darbo pavyzdžių nerasite internete, nesidrovėkite jų paprašyti. Atlikti darbai geriausiai atspindi kuriamų dizainų stilių, interjero sprendimų principus. Žinoma, dizaino rezultatas priklauso nuo kliento, ir profesionalus dizaineris visuomet stengiasi sukurti būtent tokį interjerą, kokio nori užsakovas. Tačiau jei dizaineris turi savitą stiliaus suvokimą, jis gali atsispindėti kuriamuose dizainuose. Pamatę, kad peržiūrėti pavyzdžiai jums priimtini, būsite tikri, kad pasirinkus šį specialistą nebus netikėtumų.

  • Nepamirškite finansinės pusės

Pasitaiko situacijų, kai dizaineriui suplanavus namų interjerą, išaiškėja, kad klientui šie sprendimai finansiškai nepriimtini. Tuomet neteisingai kaltinamas dizaineris, kuris sudarė itin brangų planą. Tad finansinis aspektas yra būtina tema su dizaineriu jau nuo pat pradžių. Atvirai pasakykite apie savo galimybes ir sprendimų įgyvendinimo ribas. Taip įsitikinsite, kad dizainerio sprendimai jus tenkins visomis prasmėmis.

Facebook Comments