Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Elementai, kurie apima klasikinio stiliaus apibrėžimą

Klasiką niekada neišeina iš mados ir jokio skirtumo, ar kalbama apie namus, ar apie drabužius. Ne veltui klasikinis interjeras namuose jau daugelį metų yra vienas dažniausių žmonių pasirinkimų.

Geriausia, žinoma, samdyti specialistą, kuris puikiai išmano svarbiausias šio tipo interjero taisykles ir tuo pačiu padeda suderinti skirtingus komponentus, kurie leis džiaugtis rezultatu. Tačiau pigesnė alternatyva yra skaityti šį straipsnį, susipažinti su galimybėmis, galiausiai, džiaugtis tokiu atveju, kuriame gera leisti dienas.

O kaip atrodo klasikinis interjeras?

  • Klasika labai dažnai siejama su elegancija, o elegancija – su prabanga, tad nieko keisto, kad dažniausiai tokio tipo interjere yra derinami akcentai, kurie atrodo prabangiai. Dažniausiai tai yra pagalvės, tai gali būti ir prabangus šviestuvas, galiausiai, veidrodis, kuris puoštas auksinės spalvos plačiais rėmais.
  • Dažniausiai klasikinio stiliaus interjere dominuojanti spalva yra ruda. Tai nėra taisyklė, tačiau praktika rodo, kad būtent ruda – dažniausiai. Kadangi ji prisideda prie kur kas tamsesnio kambario kūrimo – greta jos reikia derinti ir šviesius atspalvius, kurie taps atsveriamuoju komponentu.
  • Gana dažnai šio tipo interjere derinami labai mielai akcentai, kurie pabrėžia žmonių, kurie gyvena šiuose namuose, gyvenimą. Tai gali būti nuotraukos, drobės, paveikslai ir tuo pačiu gėlės, kurios žydi visus metus. Visi akcentai labai pageidaujami, kadangi jie suteikia namams daugiau jaukumo.
  • Žinoma, reikalingas ir kokybiškas apšvietimas. Jis skirtas geram matomumui, tačiau greta to reikia nepamiršti, kad šviestuvas taip pat turi atrodyti solidžiai, jis turi traukti dėmesį, atrodyti drąsus. Tai gali būti toršerai, sietynai bei kiti masyvūs šviestuvai, kurie kambaryje atlieka svarbiausią akcento funkciją.
  • Galiausiai – veidrodžiai, kurie klasikiniame stiliuje yra vienas svarbiausių komponentų. Labai dažnai pasirenkami veidrodžiai, kurie yra dideli, masyvūs, kurių rėmai – platūs, tad tai yra svarbiausias stiliaus akcentas, kuris patraukia akis, kuris tampa akcentu vertu dėmesio.

Toks tas klasikinis stilius. Gali atrodyti gana paprastas, tačiau tuo pačiu yra labai įmantrus, labai traukia akis ir drąsūs. Tinka ne kiekvienam, tačiau tiems, kuriems tinka – jis yra mylimas.

Facebook Comments