Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip išsirinkti padangas pagal automobilio modelį?

Kad ir kiek nedaug važinėsite, padangas automobiliui vis tiek reikės keisti. Pagal kokius parametrus rinktis padangas apsprendžia kokiams metų laikui jas naudosite, kokiais keliais dažniausiai važinėsite, taip pat svarbi ir jūsų vairavimo maniera. Nors padangos, kaip ir saugos pagalvės, geros stabdžių kaladėlės, antipraslydimo sistema yra tik vienas saugumo elementų, tačiau labai svarbus. Nors padangų pasirinkimas yra labai didelis, tačiau susiaurinus paiešką pagal automobilio modelį, pasirinkimo lieka ne tiek daug. Kaip reikia rinktis padangas pagal automobilį? Pasinaudokite šiais patarimais.

Padangos pagal automobilio tipą

Norint mėgautis vairavimu, būti saugiam ir sutaupyti degalų, reikia laikytis gamintojo rekomendacijų. Šiuo metu internete kaip niekada lengva išsirinkti padangas kurias rekomenduoja jūsų automobilio gamintojas. Renkantis padangas pagal automobilio modelį jums nebereikės tikrinti padangos išmatavimų, greičio indekso ar maksimalio apkrovos dydžio. Padangų pasirinkimo kataloge užtenka pasirinkti gamintoją ir modelį, jums pateikiami visų padangų gamintojų pasiūlymai kurie tinka jūsų automobiliui. Tai ypač patogu tiems vairuotojams, kurie nori nuspirkti padangas tačiau nežino kurios tinka jų automobiliui. Keliuose yra tiek daug skirtingų automobilių, tačiau visiems jiems yra numatyti tinkamiausias plotis, aukštis ir kiti parametrai. Kodėl tai svarbu? Nes padangos skiriasi pagal paskirtį ir savybes. Tarkime jei vairuojate miesto visureigį Audi, rasite specialią padangų kategoriją skirtą didesnio dydžio ir svorio automobiliams. Jei esate sportinio automobilio savininkas, atskira padangų grupė atrinkta pagal tam tikras savybes kurios svarbios važiuojant dideliu greičiu.

Naudokite gamintojo rekomenduotas

Kai gamintojas parduoda naujus automobilius, dažniausiai jie visi būna sumontuotomis to paties padangų gamintojo padangomis. Maksimaliai jomis galite pravažinėti 5 metus. Vėliau nudyla arba guma sukietėja, suaižėja ir pradeda trūpėti. Ar būtina rinktis ir toliau gamintojo rekomenduotas padangas ar galima išbandyti naujo prekinio ženklo gaminį? Galite naudoti kokias tik norite, tačiau atminkite vieną dalyką. Gamintojas pats gamina ne visus komponentus automobilio surinkimui. Dalis apdailos, elektros, variklio detalių yra perkamos iš kitų tiekėjų. Juos gamintojas atsirenka labai kruopščiai ir nuolat kontroliuoja produktų kokybę. Gamintojas rekomenduoja tik labai kokybiškus gaminius kurie nesugadintų jo reputacijos, todėl norėdami geriausios rezultato rinkitės tas pačias padangas su kuriomis automobilis išriedėjo nuo konvejerio naujas.

Facebook Comments