Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kiek kainuoja naujos automobilio padangos?

Patrauklus kainos ir kokybės santykis – tai kiekvieno pirkėjo pageidavimas. Ypač tai aktualu perkant kelias prekes, kai kainą sudaro bendra suma. Viena iš tokių prekių – automobilių padangos. Jų kainų spektras yra labai platus. Pigiausias padangas galima rasti vos už 20 eur, na o brangiausios gali siekti ir kelis tūkstančius eurų. Panagrinėkime šių prekių kainų grupes.

  • Žema kaina – nuo 20 iki 40 eur

Šiame kainų spektre galima rasti vasarines, žiemines ir universalias padangas. Tiesa, universalių padangų kaina dažniau sieks aukštesniąją ribą. Tuo tarpu už 20 – 30 eur sumą vasarines padangas rasite be vargo. Labiausiai vertinamų gamintojų padangų šių kainų ribose vargu ar rasite, tačiau ir ne tokių žymių gamintojų produktai taip pat gali pasižymėti puikiomis savybėmis.

  • Vidutinė kaina – nuo 50 iki 100 eur

Tai dažniausios naujų kokybiškų padangų kainos ribos. Nuo 50 eur kainuojančios padangos pasižymės geromis techninėmis ir patvarumo savybėmis. Šių kainų ribų padangos bus su gilesniu protektoriumi nei pigesni variantai.

  • Aukštesnė kaina – nuo 100 iki 200 eur

Šios premium klasės padangos pasižymi itin geromis triukšmo lygio, sukibimo su šlapia danga savybėmis. Taip pat dažnu atveju šių kainų ribų padangos atitiks aukštesnę kuro taupymo klasę. Nuo 100 eurų kainuojančių padangų pasiūloje rasite ir žymių gamintojų padangas, kurios itin patvarios ir ilgaamžės.

  • Didelė kaina nuo 200 iki 2000 eur

Šiose kainų ribose aukščiausius kokybės standartus atitinkančios padangos. Dažniausiai tai būna optimalūs garso, sukibimo, kuro taupymo, protektoriaus gylio rodikliai. Šiose kainų ribose taip pat dažniau rasite sunkvežimiams skirtas padangas, kurių gamybos technologijos ir specifiniai reikalavimai pagrindžia didesnę šių padangų kainą.

Facebook Comments