Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilių nuoma atvykusiems į Vilnių svečiams bei turistams

Automobilių nuoma

Automobilio nuoma –  efektyvus sprendimas daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, atvykote į Vilnių, per keletą dienų turite sutvarkyti daugybę reikalų ir – esate be automobilio? Vilnius – pakankamai didelis miestas, viešuoju transportu pasiekti visas reikalingas vietas – sudėtinga, o galimybė šokinėti iš vieno į kitą taksi automobilį nevilioja? Automobilio nuoma – puikus sprendimas tokiu atveju. Automobilį galėsite pasiimti ir palikti oro uoste ar kitoje jums patogioje vietoje. Nereikės laukti taksi ar rizikuoti, kad taksi automobilyje pamiršite savo daiktus – jūsų automobilis, ir jūsų daiktai, visą laiką bus su jumis. Automobilių nuoma užsiimančios bendrovės siūlo įvairias galimybes – pvz. bendrovė Transrenta siūlo išsinuomoti automobilį su vairuotoju – tokiu atveju, mėgausitės šimtaprocentiniu komfortu ir galėsite sutelkti visą dėmesį į savo verslo reikalus, o ne į vairavimą ar sudėtingą Vilniaus gatvių žemėlapį.

Automobilio nuoma Vilniuje – Vilniaus gyventojams

Vienas iš mitų, kad automobilių nuoma – užsienio svečiams ir turistams skirtas verslas. Gyvenate Vilniuje, tačiau jūsų automobilis autoservise? Neturite pusbrolių ar kitų giminaičių, kurie esant reikalui, gali „pametėti“? O gal vietoj savo įprastinio ekonominės klasės automobilio norite išsinuomoti prabangią transporto priemonę ypatingai proga? Automobilio nuoma – kaip tik jums.

Automobilių nuoma užsiimančios bendrovės siūlo įvairius automobilius – nuo paprastų ekonominės klasės iki prabangių ir retų transporto priemonių. Kiekvienai progai, įvertinkite savo poreikius –  gal planuojate važinėti siauromis senamiesčio gatvėmis, o vakarais sukate galvą, kur rasti vietos parkavimui? O gal ruošiatės vykti į užmiestį su draugų kompanija ir nemažu daiktų bagažu ar planuojate dalyvauti šventėje? Išsinuomokite būtent tokį automobilį, kokio jums reikia šiuo konkrečiu metu.

Automobilio nuoma – jums palankiomis sąlygomis

Ketinate nuomotis automobilį? Bendrovės, užsiimančios automobilių nuoma, konkuruoja tarpusavyje ir siekia pasiūlyti kuo geresnes  ir lankstesnes nuomos sąlygas. Pavyzdžiu, bendrovė Transrenta siūlo palankias nuomos sąlygas, siekia suteikti kokybišką aptarnavimą ir užtikrinti maksimalų komfortą savo klientams, čia nėra paslėptų mokesčių, automobilio rezervacija paprasta ir lengva, automobilį atsiimti bei palikti galima tiek oro uoste, tiek kitose jums patogiose vietose, visi nuomai parengti automobiliai yra kruopščiai nuplauti, išvalyti ir paruošti bet kokia progai ir bet kokiai kelionei. Automobilį galima išsinuomoti Vilniuje, tačiau automobilių nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

Facebook Comments