Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilių supirkimas

automobiliu supirkimas

automobiliu supirkimasPrasidėjus šiltam sezonui, vis daugiau miestiečių traukiasi į gamtą. Darbo dieną ne visada yra galimybė kad ir vakare nuvykti į mišką ar prie ežero, tačiau šiltą vakarą malonu ir sveika tiesiog išeiti pasivaikščioti gatve, aplink namą, po kiemą. Atsinaujinant ir sužaliavus gamtai, vis labiau yra matomi ir pastebimi numesti, apleisti, nieko neprižiūrimi ir niekam nereikalingi automobiliai. Jie trukdo, užima kitiems taip reikalingas parkavimosi vietas, gadina ne tik  kiemų, gatvių, aikštelių bendrą vaizdą, bet ir nuotaiką.  Visada labai įdomu, kur gi tų numestų automobilių šeimininkai ir kodėl jie nepasirūpina savo turtu. Nejaugi jų nejaudina nei pikti praeivių  ir jų pačių kaimynų žvilgsniai ir pastabos nei  netgi gresiamos baudos. Žinoma, parduoti tokį nenaudojamą, nevažiuojantį automobilį, tai ilgas ir nelengvas darbas, reikalaujantis daug pastangų. Tačiau išeitis visada yra, reikia tik pasistengti ją rasti.

Automobilių supirkimas– tai geriausias tokių automobilių pardavimo būdas, nes supirkinėjami įvairių techninių būklių, važiuojantis ir nevažiuojantis, turintys gedimų, trukumų, netvarkingi, įvairių spalvų, modelių ir pagaminimo metų automobiliai.

Automobilių supirkimas-tai tikra išeitis nevažiuojančių, sugedusių automobilių savininkams, nes automobilių supirkimo bendrovių darbuotojai atvyksta į vietą ir savo transportu, saugiai, tvarkingai ir visiškai nemokamai išveža Jūsų automobilį. Tai labai svarbu, nes nevažiuojančios ar netvarkingos transporto priemonės transportavimas ne tik toli gražu ne pigus malonumas, bet  ir pavojingas, nusprendus važiuoti savininkui  pačiam.

Automobilių supirkimas-tai greitas nevažiuojančio automobilio pardavimas, nes pardavinėjant tokį automobilį pagal skelbimus, galimo pirkėjo gali tekti laukti ilgai ir nuobodžiai, o per tą laiką teks patirti tam tikrų nuostolių, nes reikės ir  susimokėti tam tikras sumas   už patalpintus skelbimus ir netgi baudas už savo numestą automobilį. O pasinaudojus automobilių supirkimo paslaugomis, gausis atvirkštinis variantas ir viskas pakryps Jūsų naudai, nes už parduotą automobilį pinigai bus sumokėti būtent Jums-savininkui. Tokiu būdu Jus ne tik padarysite gerą darbą, atlaisvindami kažkam vietą kieme, apsaugosite save nuo galimų baudų, dar ir turėsite iš to naudos, dideli ar maži, bet tai vis vien pinigai, kurie įkris į Jūsų kišenę, Jums įdedant dėl to minimumą pastangų.

Facebook Comments