Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Mercedes Benz G klasės nuoma

Daugelis mūsų klientų džiaugiasi Mercedes G klasės nuoma būtent dėl jo modernaus ir komfortiško vidaus: odinio salono su medienos akcentais, kurie suteikia prabangos ir komforto pojūtį. Sujungus galingą ir prabangią išorę su elegantišku ir komfortišku vidumi – gausime nuostabų GELENVAGEN visureigio derinį. Mercedes G klasės nuoma itin populiari tiek tarp privačių, tiek verslo kategorijos atstovų.

Tikriausiai sutiks kiekvienas, kad artėjant ypatingoms progoms ar šventėms, norisi puošnumo ir tiesiog apima noras pabūti išskirtiniais bent akimirkai. NuomaJums siūlo kruopščiai atrinktus, prabangaus dizaino bei išskirtinio patogumo automobilius, šventėms, vestuvėms, fotosesijoms ar ypatingų svečių pasitikimui. Pasinaudokite – Mercedes Benz G klasės nuoma ir Jūsų diena taps išskirtinė. Taip pat mūsų profesionalūs vairuotojai Jus ar Jums svarbius asmenis, galės pasitikti sutartoje vietoje ir nuvežti kur tik panorėsite.  Taip pat siūlome mercedes g nuoma Klaipedoje

Mercedes Benz G Geliko nuoma Kaune itin populiarėja ir sparčiai vejasi Lietuvos sostinę – Vilnių. Mūsų klientams labiausiai aktuali balto geliko nuoma vestuvėms, kadangi paskutiniaisiais metais šis visureigis tapo nebeatsiejamu šios šventės atributu. Tikriausiai sutiks visi, kad mados keičiasi ir retas kuris savo šventėje betrokšta matyti limuziną.

Mintis, kad nuo tos akimirkos, kada visureigis pasirodė pirmą kartą, jo išvaizda pasikeitė labai mažai, jaudina istorijos mylėtojus bei kolekcionierius. Tai reiškia, kad jau keturis dešimtmečius, šio visureigio išvaizdos žavesys neblėsta, tuo tarpu, kitų automobilių modeliai prašosi atnaujinami kas kelerius metus.

Mercedes Benz G klasės visureigis yra viena iš naujausių šio modelio versijų, tačiau vis dar išlaiko pirminius jo bruožus – grubokas ir kampuotas. Pirminė šio visureigio paskirtis buvo karinė, tik vėliau pristatyta civilinė versija. Galime tik džiaugtis, kad laikui bėgant buvo tobulinamas šio modelio vidus, o išorė keitėsi mažai. Ne vienas susidūręs su Mercedes-Benz G63 AMG visureigiu tvirtina, kad ši transporto priemonė – tikrasis rojus žemėje. Visureigio dizainas atspindi aukštą klasę, prabangą ir galią – būtent šiuos jausmus jaučia žmogus, sėdintis legendiniame Gelendvagene.

NuomaJums dirbanti komanda stengiasi pasiekti, kad bet kuri Jums svarbi proga taptų isškirtinė. Mes kviečiame pasinaudoti Mercedes Benz G klasės nuoma arba „Geliko” nuoma – tam, kad Jums svarbios akimirkos paliktų neišdildomą įspūdį.

Facebook Comments