Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar verta įsigyti LED posūkių žibintus?

LED technologijos, kaip automobilių šviesos šaltinių, naudojimas leido sukurti naują priekinių ir posūkių žibintų projektavimo būdą, o gamyboje atsirado galimybė įgyvendinti itin drąsius dizainus, pakeitusius šiuolaikinių automobilių išvaizdą.

LED žibintų privalumai

  • Automobilių šviesos diodai neskleidžia ultravioletinės ir infraraudonosios

spinduliuotės, o jų konstrukcijoje nėra gyvsidabrio ir fosforo. Šie žibintai priskiriami mažai pavojingoms atliekoms. O su išdaužytu lempos stiklu net neįsipjausit.

  • Lyginant su kitais šviesos šaltiniais, LED žibintai turi gana ilgą tarnavimo

laiką, todėl galima tikėtis, kad jų veikimas neatsitikus mechaniniams pažeidimams bus prilyginamas automobilio eksploatavimo trukmei. Nuo vaikystės žinome, kad su kaitrine lempa turi būti elgiamasi atsargiai: norint nulaužti kaitinimo siūlą, net nebūtina lempos numesti – tereikia ją stipriai purtyti. Halogeninėse automobilių lempose naudojamos stipresnės gijos, tačiau jos taip pat plonėja ir laikui bėgant perdega. LED lempose gijų nėra, tačiau menkiausias stiklinės lemputės pažeidimas reikalaus jos pakeitimo.

  • LED lempos resursas yra iki 100 tūkstančių valandų, kasdien šviečiant 8

valandas, kokybiškas diodas veiks 34 metus. Tokie rodikliai nepasiekiami kitų tipų lempoms: atkakliausios liuminescencinės lempos dirba ne ilgiau kaip 20 tūkst. valandų, o ksenonai dažnai sugenda net po 3 tūkst. Valandų veikimo. Halogeninė lempa šviečia 2-4 tūkstančius valandų, o paprasta kaitrinė – tik 1 tūkst. Kaip matote, skirtumas su diodais yra didžiulis https://autozibintai.lt/autodetaliu-kategorijos/zibintai-1/posukio-zibintai-7

  • LED žibintai įsijungia greičiau, jiems nereikia laiko įšilti, todėl iš karto po

įjungimo pasiekiamas maksimalus šviesos srautas.

Posūkių apšvietimo LED sistema žymiai padidina matomumą sutemus, apšviesdama kelio kraštą posūkyje į dešinę arba posūkio vidų sukant į kairę. Apšvietimas posūkiuose žymiai padidina vairuotojo situacijos suvokimą ir padidina saugumą ne tik posūkiuose, bet ir žiedinėse sankryžose, bei ir manevruojant ankštose stovėjimo vietose.

Facebook Comments