Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

7 būdai, kaip sutaupyti nuomojantis mikroautobusą

mikroautobusų nuoma

Vis daugiau žmonių ryžtasi keliauti savarankiškai. O ir tokių paskatinimų iš šalies – itin daug: interneto tinklaraščiuose gausu patarimų, padrąsinimų, maršrutų su visomis smulkmenomis, vis daugiau kompanijų teikia transporto nuomos paslaugas palankiomis sąlygomis ir visa tai vainikuoja puikiai išplėtota turizmo infrastruktūra visoje Europoje. Šį kartą dalijamės patarimais, kaip sutaupyti nuomojantis mikroautobusą ir kodėl mikroautobuso nuoma yra tokia populiari.

  1. Internete kruopščiai išstudijuokite, kas ir kaip. Atsidarę „Google“ paieškos sistemą ir įrašę „mikroautobusų nuoma“, nepulkite užsakinėti pačio pirmo jums pateikto pasiūlymo: įvertinkite ir kitų nuomos kompanijų kainas, sąlygas. Jei norite sutaupyti, reikės šiek tiek laiko ir pastangų randant priimtiniausią variantą.
  2. Neatidėkite mikroautobuso paieškų paskutinei minutei. Kuo anksčiau pradėsite planuoti kelionę, tuo mažiau stresuosite artėjant išvykimui. Idealu, jei mikroautobusą užsisakysite likus bent 2 mėn. iki planuojamos kelionės datos. Tad neatidėkite visko paskutinei minutei, o visų svarbiausia – iš anksto, jei keliausite ne nuosavu transportu, rezervuokite mikroautobusą. Taip galite tikėtis ir nuolaidų, o atidėliodami galite ne tik negauti nuolaidos, bet ir būti priversti rinktis iš to, kas dar liko nerezervuota.
  3. Bandykite derėtis. Jei radote tinkamą idealiai visus jūsų norus ir lūkesčius atitinkantį mikroautobusą, tačiau netenkina kaina, susisiekite su paslaugos teikėju ir derėkitės – galbūt nuomos kompanija, esant mažesnei paklausai, bus nusiteikusi deryboms ir jums pasiseks. Kita vertus, jei ir nepavyks, už bandymą pasiderėti per galvą tikrai niekas neduos!
  4. Neįtikėtinai maža kaina? Dar ne laikas džiaugtis. Pavyzdžiui, jei tipinė mikroautobuso nuomos kaina parai yra 50–60 eurų, o jūs radote perpus pigesnį pasiūlymą, tikėtina, kad už kai kurias paslaugas reikės primokėti papildomai. Todėl neva sutaupę ir išsinuomoję pigiau, galite sumokėti dar brangiau nei kitur.
  5. Įvertinkite mikroautobuso kuro sąnaudas. Nuomos kompanijos įprastai turi pasiūlyti bent kelis mikroautobusus, todėl įvertinkite kiekvieno jų „apetitą“ 100-ui km. Pavyzdžiui, kartais senesnio modelio mikroautobuso nuomos kaina bus mažesnė, tačiau paskaičiavus kuro sąnaudas kaina padidės. Todėl daugeliu atvejų, siekiant mažesnių išlaidų kurui ir komfortiškesnės kelionės, verta nuomotis naujesnius mikroautobusus.
  6. Laikykitės sutartyje numatytų reikalavimų. Mikroautobuso nuomos sutartyse dažnai numatoma, už ką teks sumokėti papildomai (pavyzdžiui, per parą nuvažiuota daugiau nei 500 km), todėl kad „neprikapsėtų“ papildomų išlaidų, laikykitės sutarties sąlygų.
  7. Keliaukite ne piko metu. Norėdami sutaupyti, keliaukite ne populiariausiais atostogų mėnesiais, pvz., liepą ir rugpjūtį, bet kitu metu. Keliaujant ne sezono metu irgi galima nemažai sutaupyti.
Facebook Comments