Programa skirta valdyti transportui

Lietuva visoje Europoje garsėja savo logistikos kompanijomis. Čia mes jų turime iš tiesų labai daug. Tikriausiai daugelis žino tokias garsias kompanijas, kaip “Girteka”, “Vlanta”, “Transekspedija”. Visas šias kompanijas vienija tai, kad jos dirba daug metų ir turi savo nuosavą transporto priemonių parką. Taigi, jeigu jūs turite logistikos kompaniją, tuomet verta pagalvoti apie programa skirta valdyti transportui, Tokios programos yra iš tiesų labai naudingos. Juk valdyti transporto parką nėra taip paprasta.

 

Ypač jeigu jūsų kompanija turi daug vilkikų. Dar vienas svarbus aspektas, tai krovinių paieška ir gabenimo koordinavimas. Transporto valdymui skirta programa turi atskirus modulius, kuriuose galite atlikti visas norimas užduotis. Kiek realiai kainuoja tokia programa? Rinkoje tokių programų kainos svyruoja nuo kelių tūkstančių eurų. Tiksli programos kaina bus aiški, kuomet IT specialistai susipažins su jūsų kompanija ir peržiūrės kokių papildomų modulių jums reikės. Gera žinia yra tai, kad tokios programos yra lengvai koreguojamos. Jeigu jūsų įmonėje įvyko kažkokie pakeitimai, tuomet galima atlikti ir programos taisymo darbus,

 

Kur galima įsigyti transporto valdymo programą?

 

Sudomino transporto valdymo programa, tad nusprendėte susirasti kompanijas, kurios parduoda tokias programas. Ką daryti tokiu atveju? Pirmiausia, rekomenduojame pasinaudoti “Google” paieškos sistema. Čia visuomet operatyviai gausite naudingą informaciją. Peržiūrėkite IT bendrovių internetinius puslapius ir atkreipkite dėmesį į jų atliktus darbus. Tai geriausiai parodo specialistų kompetenciją. Kalbant apie kompanijos pasirinkimą, tai vien tik “Google” duomenimis naudotis būtų klaidinga. Peržiūrėkite populiariausius įmonių katalogus ir juose rasite ne vieną IT kompaniją, kuri siūlo tokių programų diegimo paslaugas. Norėdami gauti geriausia kainos pasiūlymą paruoškite išsamų užklausos tekstą ir išsiųskite visos surastomis kompanijoms. Jau po kelių valandų gausite atsakymus su komerciniais pasiūlymais. Tik neskubėkite pirkti. Kiekvienos kompanijos paprašykite, kad ji atsiųstų atliktų darbų pavyzdžius. Niekas taip gerai neparodo specialistų kompetencijos, kaip jų atlikti darbai.

 

Taigi, kuomet rasite tinkamiausia kompaniją beliks tik pasirašyti paslaugų teikimo sutartį ir bus pradėti programos diegimo darbai. Praeis nemažai laiko kol visi įmonės darbuotojai pripras prie naujos programos ir išmoks ja naudotis. Tačiau jau po kurio laiko pastebėsite, kad įmonė pradėjo dirbti efektyviau. Aišku, darbuotojai bus patenkinti, nes naudojant programą bus trupesnis įvairių užduočių atlikimo laikas.

Facebook Comments