Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl mašinoje reikalingas vaizdo registratorius?

Tikriausiai esate pastebėję pro šalį važiuojančių automobilių priekiniuose stikluose pritaisytus mažus įrenginius su linze. Tai vaizdo registratoriai. Jei abejojate, kad toks daiktas galėtų būti naudingas ir jums, norime pakeisti jūsų nuomonę.

Neginčijami įrodymai

Ką darytumėte jei kelyje įvyktų incidentas ir nebūtų tiksliai aišku dėl kieno kaltės jis įvyko? Ginčytis su kitu vairuotoju galima ilgai ir nuobodžiai, tačiau viską lemia įrodymai. Gerai, jei įvykio aplinkybes pastebėjo pėstieji ar kiti vairuotojai, kurie paliudys kaip įvyko avarija. Pagrindinė priežastis įsigyti automobilyje vaizo registratorių – turėti galimybę patikrinti kaip įvyko eismo įvykis. Kitas naudingas registratoriaus privalumas gali būti panaudotas jei automobiliu leidžiate naudotis savo vaikams. Ar žinote kaip jie vairuoja – saugiai ir atsakingai? Įsitikinti galite tik atsukę įrašus vaizdo registratoriuje. Priklausomai nuo atminties kortelės talpos, įrašyti ir vėliau patikrinti galėsite iki savaitės senumo įrašus. Tokiu būdu jus galėsite ne tik sudrausminti savo sūnų ar dukrą dėl blogo vairavimo kultūros bet ir pamokyti kaip reikėjo teisingai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Kelyje nutinka įvairiausių nuotykių, kartais sunku nupasakoti kas ir kaip įvyko, kokius keistus dalykus pamatėte važiuodami automobiliu. Tam kad žmonės patikėtų tuo ką sakote, privalėsite parodyti filmuotą medžiagą. Turėdami vaizdo registratorių, įrašą galėsite perkelti į savo kompiuterį arba telefoną ir parodyti šeimos nariams, draugams, arba netgi paskelbti socialiniuose tinkluose.

Apgadinote automobilio galą?

Draudimo bendrovės beveik visada teigia, kad tai jūsų kaltė, jei buvo apgadintas automobilio galinis buferis ar bagažinė. Įrodyti, kad kaltas ne jūs pavyks tik tokiu atveju, jei pateiksite vaizdo įrašą. Dėl šios priežasties, reikalingi du vaizdo registratoriai, antrasis fiksuotų vaizdą automobilio gale. Kad ir koks įvykis jums nutiktų, turint vaizdo medžiagą, draudimo bendrovė greičiau priims sprendimą išmokėti pinigus ir galėsite greičiau susiremontuoti automobilį. Kai kurios draudimo bendrovės netgi siūlo nuolaidas jei savo automobilyje įrengsite vaizdo registratorių. Taigi, šis mažas įrenginys – vaizdo registratorius yra naudingas daiktas įvairiose situacijose.

Facebook Comments