Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokias garso kolonėles verta statyti namuose?

Renkantis garso kolonėles namams reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Ar norite, kad garso pakaktų visam namui ar tik konkrečiam kambariui? Sakoma, kiekvienam darbui yra skirtas įrankis. Taip ir čia, kolonėles reikia parinkti pagal kambarį kuriame planuojate klausytis muzikos.

Kur mėgstate klausytis muzikos?

Garsiakalbius reikia parinkti pagal kambario plotą ir tūrį. Pavyzdžiui, atviro tipo svetainei su aukštomis lubomis reikia didesnių ir galingesnių kolonėlių negu standartinio dydžio poilsio kambariui. Didelėms erdvėms geriauiai tinka siauros ir aukštos ant žemės pastatomos kolonėlės. Tokio tipo kolonėlės skleidžia natūralų garsą, turi pakankami žemų ir vidutinių dažnių, jei kartu naudosite stiprintuvą. Negana to, didelės, gražios kolonėlės namų interjere veikia ir kaip dekoratyvinis elementas.

Darbo, vaikų kambariuose kurių plotas 15-20 kv.m. pilnai užtenka ant stalo ar spintelės pastatomų arba ant sienos pakabinamų kolonėlių. Galingo arba ypač švaraus skambesio iš jų nesitikėkite, nes jos tam neskirtos. Jeigu pasisuko kalba apie techninius parametrus, renkantis kolonėles reikia pasižiūrėti kokius dažnius atkuria garsiakalbis. Kuo platesnis dažnių spektras, tuo didesnę garsų gamą groja kolonėlė. Garsiakalbio jautrumo parametras parodo garso stiprumą, kuo didesnis jautrumas, tuo garsiau gros kolonėlė. Siekiant išgauti kokybišką garsą namuose, svarbu ne tik kolonėlių galia ir kiekis, bet jų išdėstymas ir garso parametrų nustatymas.

Kolonėlės reikalingos ne vien tik klausytis muzikos. Jei dažniau klausote žinias, pokalbių laidas, tinklalaides tuo metu kai sportuojate ar dirbate, foniniam klausymui jums labiau tiktų į lubas įmontuojamos kolonėlės arba bevielės kolonėlės.

Bevielės kolonėlės

Nešiojamos kolonėlės tampa vis labiau patrauklios muzikos klausymuisi namuose. Kolonėlę galima laikyti virtuvėje, garaže, durbtuvėje ir klausytis geresnės kokybės muzikos nei su ausinėmis arba per telefono garsiakalbį. Bevielės kolonėlės turi Bluetooth jungtį tai patogus, nes muziką galėsite groti iš savo mėgstamų Spotify, Youtube ir kitų muzikos platformų. Vienintelis nepatogumas – Bluetooth ryšys kokybiškas perduodamas gali būti daugiausiai 10 metrų atstumu. Tai nesukels nepatogumų gyvenant bute, tačiau individualiame name gali tekti prisitaikyti.

Facebook Comments