Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tam, kad jūsų būsto interjeras niekuomet „neišeitų iš mados“

Keramikiniai vazonai

Būsto vidaus interjero kūrimas yra nelengvas procesas – net ir patyrusiems interjero dizaineriams. Puikus interjeras reikalauja tinkamai pasirinktų medžiagų, kurios yra harmoningai suderintos su bendra būste vyraujančia atmosfera ir interjero detalėmis. Interjeras reikalauja detalių, kurios atspindi žmogaus charakterį, laikmetį ir gyvenimo būdą. Tai yra daugybės skirtingų detalių visuma, kuri kartu pasakoja ir labai įdomią bei savitą istoriją. Todėl šiandien GeliuPasaulis.lt atveria mums akis ir nutiesia lengvesnį kelią puikaus būsto vidaus interjero sukūrimui.

Papasakokite istoriją

Geras interjeras yra tas, kuris geba papasakoti istoriją apie būsto savininkus. Norint sukurti interjerą, kuris atitinka jūsų lūkesčius ir kartu tinka nūdienai, reikia pradėti nuo pradžių. Tai reiškia, kad mes turime išsiaiškinti savo siekius, svajones ir įkvėpimo šaltinius. Turime prisiminti savo praeitį ir pagalvoti apie tai, kas mums iš tikrųjų mūsų gyvenime patiko ir labiausiai įsiminė, kas suteikė daugiausiai teigiamų emocijų ir privertė mus nusišypsoti.

Supraskite savo poreikius

Turite sau užduoti daugybę įvairių klausimų, pvz., „kas jus įkvepia?“, „kas paverčia jus laimingais?“, „kokias užsienio šalis jums labiausiai patiko aplankyti?“ ir kt. Žinodami atsakymus į pastaruosius klausimus, jūs galite „kastis“ dar giliau ir tikslingiau, suprasdami, kas jums iš tikrųjų patinka ir kokie yra jūsų tikrieji poreikiai. Tai yra labai svarbu, kadangi jūsų būsto vidaus interjeras turėtų būti kuriamas remiantis ir jūsų individualiais poreikiais.

Naudokite asmeninius daiktus

Jei jūs kuriate savo būsto vidaus interjerą, tikrai niekuomet neturėtumėte pamiršti naudoti ir savo asmeninių daiktų. Tai jūsų interjerui suteiktų daugiau savitumo ir žavesio. Tai taip pat įprasmintų jūsų būsto interjerą ir paverstų jį unikaliu. Nemanykite, kad svarbiausia jūsų interjerui yra brangiausi meno dirbiniai. Jie įprastai neatspindi jūsų tikrosios tapatybės ir to, kas jūs esate. Pavyzdžiui, galbūt jūs dievinate augalus ir tam tikri keramikiniai vazonai (https://geliupasaulis.lt/lt/vazonai/keramikiniai-vazonai/) jus lydi jau ne vieną dešimtmetį? Jei taip, tai gali tapti labai puikiu jūsų būsto vidaus interjero akcentu.

Nevenkite maišyti klasikinių ir šiuolaikinių detalių

Jei norite sukurti nepasenstantį savo būsto vidaus interjerą, tuomet neturėtumėte baimintis sumaišyti klasikinių ir šiuolaikinių detalių. Tiek klasika, tiek ir modernas turi savito grožio, o tai reiškia, kad visa tai gali būti labai lengvai suderinta tarpusavyje. Kiekvienas interjero dizaineris gali pasakyti lygiai tą patį – jei jūs nevengsite derinti „seno“ ir „naujo“, jūsų būsto interjeras niekuomet nepasens.

Pasirinkite tinkamas medžiagas

Kuomet bandote atnaujinti savo būsto vidų, labai svarbu pasirinkti ir tinkamas medžiagas, kurios būtų patikrintos laiko ir užtikrintų patį didžiausią ilgaamžiškumą bei pasižymėtų pačia aukščiausia kokybe. Ir taip, jūs supratote visiškai teisingai – jūs turite nepagailėti didesnių investicijų, kadangi kokybiškos medžiagos kainuoja brangiau. Tačiau jos taip pat tarnauja gerokai ilgiau, todėl žvelgdami į ateitį, jūs galėsite sutaupyti.

Nekopijuokite kitų

Būsto interjero kūrimas yra labai asmeniškas procesas, todėl turite suprasti, kad šiame procese jūs neturėtumėte stengtis dairytis aplinkui, bandydami nukopijuoti kitus. Jūsų būsto interjeras yra jūsų charakterio, požiūrio ir gyvenimo būdo atspindys. Jei jūs rinksitės tai, kas patinka kitiems, gerokai prašausite pro šalį. Nebandykite įtikti žmonėms, kurie kartas nuo karto apsilanko jūsų namuose. Taip pat nebandykite atitikti visuomenės „nustatytų standartų“, kurie gali visiškai prasilenkti su jūsų pažiūromis ir asmeniniu skoniu. Formuodami savo būsto interjerą, jūs turite išlikti savimi ir pabandyti suprasti, kas iš tikrųjų galėtų labiausiai tikti būtent jums. Tuomet galėsite kur kas lengviau sukurti tobulai jūsų skonį atitinkantį interjerą, kuris bus harmoningas ir jaukus.

Facebook Comments