Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Akrilinės vonios privalumai ir trūkumai

Vonia – tai ta namų vieta, kuri turėtų alsuoti ramybe ir skatintų atsipalaiduoti. Vonioje dažniausiai praleidžiame daug laiko ir visuomet norisi, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir jauki. Todėl labai svarbu ne tik tai, kaip ji bus išplanuota, bet ir kokia technika bei elementai bus pasirinkti. Žinoma, jog svarbiausias akcentas – pati vonia. Jų pasirinkimas rinkoje gali nustebinti. Vienas populiariausių sprendimų pastaruoju metu – akrilinės vonios.

Akrilo privalumai

Renkantis vonią, vienas svarbiausių kriterijų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį – tai vonios kaina. Akrilinės vonios kaip tik yra tas pasirinkimas, kuris leis sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau kartu įsigyti tikrai kokybišką pirkinį.

Be to, iš akrilo pagamintos vonios gali būti įvairios formos ir išmatavimų. Tai labai patogu, jeigu norite sukurti išskirtinį vonios kambario dizainą. Labai dažnai būtent akrilinės vonios yra gaminamos kaip asimetriškos. Jos montuojamos į vonios kampą ir suteikia erdvei originalumo.

Dar vienas akrilininės vonios privalumas yra tai, kad šios vonios yra lengvos ir paprastai montuojamos. Todėl jas be vargo galima pergabenti, pervežti ir paprastai sumontuoti namuose. Tai galima padaryti ir vienam, tad nereikia samdyti meistrų ar darbininkų.

Vonioje atsipalaidavus gali pasitaikyti nelaimingų atsitikimų. Pavyzdžiui, paslydus. Todėl akrilo vonia yra geras pasirinkimas, norint apsisaugoti nuo tokių atvejų. Akrilo paviršius yra glotnus ir blizgus, tačiau jis neslysta. Todėl labai dažnai akrilo vonias renkasi šeimos, auginančios vaikų. Be to, labai svarbu tai, kad akrilinėje vonioje nesidaugina bakterijos ir nesiveisia grybelis.

Be to, kad akrilinėje vonioje malonu gulėti ir liesti jos paviršių, papildomo jaukumo sukuria ir tai, jog ši vonia neskleidžia papildomų garsų. Tai reiškia, jog pilamas vanduo į ją neskleidžia atsimušimo į metalą garso. Tai leidžia labiau atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu.

O tiems, kas nori savo vonioje pasimėgauti papildomomis spa procedūromis, akrilinė vonia taip pat bus puikus pasirinkimas. Nes prie jos lengvai montuojam įvairūs priedai, kuriuos galite naudoti besimaudant. Pavyzdžiui, hidromasažinės sistemos.

Trūkumai ir priežiūra

Turbūt vienintelis trūkumas ir yra tokių vonių priežiūra. Skirtingai nei plieninės vonios, akrilo gaminiai yra daug lengviau pažeidžiami mechaniškai. Pavyzdžiui, akrilinė vonia nebus geras pasirinkimas tiems, kas namuose augina gyvūnus ir juos maudo vonioje. Šunų ir kačių nagai gali pažeisti akrilinės vonios paviršių. Taip pat specialistai pataria atsargiai prižiūrėti tokio tipo vonias ir rinktis tik joms pritaikytus valiklius, vengti agresyvios chemijos.

Facebook Comments