Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Jūsų namų saugumas ir keli naudingi patarimai

Vaizdo stebejimas

Nepaisant to ar gyvenate nuosavame ar nuomojamame būste, jūsų ir jūsų šeimos saugumas turėtų būti pirmoje vietoje. Jei šiuo metu esate susiveržę diržus, gali pasirodyti, kad sprendimai jūsų namų saugumui kainuoja pernelyg daug, kad galėtumėte sau tai leisti. Tačiau visuomet galima pasinaudoti įvairiomis finansavimo galimybėmis tam, kad galėtumėte įsirengti kokybišką, modernią ir labai operatyviai visą informaciją perduodančią apsaugos sistemą.

Trumpiau tariant, namu saugumas ir taupymas jokiu būdu neturėtų būti vienas su kitu susiję aspektai, todėl pateikiame jums keletą svarbių detalių, kurios leis jaustis saugesniems.

Visuomet užrakinkite namų duris ir langus

Nors naujų modelių langai suteikia didesnę apsaugą nei senieji, vis tik nereikėtų jais visiškai pasikliauti. Patyrę vagys žino daugelį įvairių metodų, kuriais gali atidaryti net ir labai kokybiškus plastikinius langus. Tuo tarpu, jei yra imamasi papildomų saugumo priemonių – naudojami papildomų spynų mechanizmai arba signalizacija, kurios davikliai būna tiek ant langų, tiek ir ant durų – galite būti tikri, kad jūsų namų saugumo lygis akimirksniu padidės.

Pasirūpinkite apšvietimu

Šiandien galime pasirinkti iš didžiulio skirtingų apšvietimo sistemų pasirinkimo. Kadangi vagys visuomet didžiausią dėmesį skiria tiems namams, kurių nesaugo apsaugos sistemos ir kurių neapšviečia jokie papildomi elektros šaltiniai, būtina kaip įmanoma efektyviau išspręsti šią saugumo spragą.

Pasitarkite su apsaugos specialistais ir pasirinkite patį efektyviausią automatinio apšvietimo variantą. Tai reiškia, kad galima nustatyti, kuriais atvejais ir net kokiomis valandomis įsijungs vienos ar kitos šviesos (tiek išorinėje namo dalyje, tiek ir jo viduje). Tai labai puikiai padeda tuomet, kai jūsų namuose nieko nėra – viduryje nakties įsijungiančios automatinės šviesos gali gerokai atbaidyti bet kokius įsibrovėlius.

Vaizdo stebėjimas

Tai dar vienas svarbus elementas, be kurio nebūtų galima įsivaizduoti saugių namų. Vaizdo stebejimas vykdomas profesionalių apsaugos kamerų pagalba. Tokiu atveju visa užfiksuota medžiaga realiu laiku yra perduodama į pasirinktus elektroninius prietaisus. Tuo atveju, jei norima didžiausios apsaugos, galima užsakyti ir papildomas nuolatinio stebėjimo paslaugas, kurias suteikia įvairios profesionalias apsaugos paslaugas teikiančios bendrovės.

Facebook Comments