Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kremas veidui ir įžanginės procedūros

Kremas veidui

Egzistuoja kelios svarbios taisyklės, kurias pasitelkus, naudojamas kremas veidui gali tapti kur kas efektyvesnis ir naudingesnis. Nors kiekvienas kremas yra skirtingas ir pasižymi skirtingomis sudedamosiomis dalimis, pats procesas, kuriuo siekiama, kad naudojami kremai suteiktų geriausią rezultatą, visuomet yra toks pats.

Švarus veidas

Bet kokios odos priežiūros priemonės turėtų būti naudojamos tik ant švarios veido odos. Reikėtų pradėti nuo kenksmingų cheminių medžiagų neturinčio natūralaus veido odos valiklio, kuris gali nušveisti mūsų odą jos nepažeidžiant. Tai gali būti pati geriausia pradžia.

Nenaudokite per daug kremo

Labai dažna klaida, kurią daro daugelis žmonių naudojant kremą veidui, yra per didelis jo kiekis. Vietoje to, kad savo delną pripildę veido kremu pradėtumėte juo tepti veido odą, kur kas geriau pradėti mažais lopinėliais ir nepersistengti. Kartais pakanka labai nedidelio kiekio kremo, kad būtų galima efektyviai padengti visą veido odą. Viskas priklauso nuo naudojamo kremo konsistencijos.

Saugokite akis

Kaskart naudojant veido kremą, saugokite savo akis. Tepant kremą aplink akis, būkite itin atsargios. Jei bent šiek tiek kremo pateks į akių kampučius, galite pradėti jausti didelį diskomfortą ir įvairius nemalonius pojūčius.

Tinkami rankų judesiai

Ant savo veido odos tepant kremą, turėtume tai daryti švelniais sukamaisiais judesiais. Tokiu atveju oda taptų labai minkšta ir spindinti.

Būkite kantrios

Kai užtepsite kremą, neskubėkite. Luktelėkite, kol kremas tinkamai įsigers, o oda įsisavins visus vitaminus ir kitas naudingas medžiagas. Tik tuomet galite naudoti kitas kosmetikos priemones. Skubėjimas niekuomet nepadeda mūsų grožio priežiūrai, todėl raskite laiko atsikvėpti – galutinis rezultatas bus stulbinantis

Ir, žinoma, nėra ko abejoti, kad kiekviena iš jūsų turbūt turi ne vieną papildomą patarimą, kuriuo galėtų pasidalinti. Tačiau jei iki šiol bent vieno iš minėtų veiksmų neatlikdavote, pats metas pakoreguoti savo grožio priežiūros įpročius. Tuomet jūsų naudojamas kremas veidui galės suteikti pačius geriausius rezultatus – tinkamai įsigers, prisotins odą būtinomis medžiagomis, atjaunins ją, suteiks jai sveiko žvilgesnio ir apsaugos nuo įvairių kenksmingų aplinkos veiksnių.

Facebook Comments