Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Roletų pasirinkimas: 10 taisyklių

roletai internetu

Kurti interjerą namuose reikia per akcentus, kurie ne tik dekoruoja aplinką, tačiau turi ir daugiau funkcijų. Vieni tokių yra langų uždangalai, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Net ne visada paprasta pasirinkti tuos, kurie labiausiai tinka aplinkoje, tuos, kurie reikalauja mažiausiai dėmesio, tačiau visada išlieka puikūs, atrodo gražiai.

Plačioje pasiūloje bene daugiausia dėmesio sulaukia roletai, kurių spalvų bei modelių gausa atima žadą. Galiausiai, roletai internetu randami su akcijomis, tad galima sumokėti mažiau, tačiau džiaugtis patikima ir ilgai tarnaujančia kokybe.

Belieka rasti tokius, kurie gražiausiai dera Jūsų aplinkoje.

  1. Spalva.

Natūralu, kad renkantis bet kokius langų uždangalus jų spalva dažnai yra vienas svarbiausių aspektų, kuris yra vertinamas pirmiausiai. Juk norisi, kad namuose būtų spalvinė harmonija, o langų uždangalai yra reikšmingas aksesuaras, kuris traukia dėmesį vos tik įžengus į kambarį.

  1. Apsauga nuo UV.

Rinkitės tokius roletus, kurie turi apsaugą nuo UV spindulių. Tai gali atrodyti tik smulkmena iki tol, kol labai kaitrią dieną patalpos neprišils taip stipriai, kad jose bus sunku būti. Taigi, tai yra ne smulkmena, tačiau vienas svarbiausių aspektų renkantis roletus.

  1. Matmenys.

Roletai yra gaminami pagal konkrečius matmenis, kuriuos nurodo užsakytojas. Tai reiškia, kad perkate ne jau pagamintus gaminius, tačiau tokius, kurie yra kuriami konkrečiai Jums ir jūsų namams. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurių namuose yra netradiciniai langai. Išeitis – visada yra.

  1. Audinys.

Dažniausiai roletai yra gaminami iš vieno ir to paties sintetinio audinio, kuris yra labiausiai vertinamas dėl patvarumo. Tiesa, galima rasti net ir šilkinių. Žinoma, tuomet jie kainuos brangiau, tačiau kinta ir estetika.

  1. Modelis.

Įvairūs modeliai padeda kiekvienam žmogui rasti tokius langų uždangalus, kurie ne tik gražiausiai atrodo konkrečiame interjere, tačiau taip pat ir labiausiai patinka žmogui. Juk roletai savo modeliu kinta: tiek forma, tiek stiliumi. O kurie gražiausi Jums?

  1. Valdymo mechanizmas.

Galimi ne tik rankiniai, tačiau ir automatiniai mechanizmai, kuriu padeda nuotoliniu būdu, dažniausiai su pulteliu, valdyti roletų atidarymą bei uždarymą.

  1. Kaina.

Su kainomis galima susimažinti internete. Tai bene pats greičiausias ir paprasčiausias būdas rasti tai, ko reikia Jūsų namams, tačiau kas jums nebus per brangu. Palaukus akcijų – įsigyti ko reikia bus galima pigiau.

  1. Tvirtinimas.

Galiausiai būtinai susipažinkite su roletų tvirtinimo mechanizmais. Kol vieni yra kabinami ant lango rėmo, tuo tarpu kiti – ant paties lango. O kuris variantas labiausiai patinka jums? Juk tai lemia ne tik funkcionalumą, tačiau taip pat ir estetiką.

  1. Gamintojas.

Siūlome daugiau dėmesio skirti gamintojams, kurių gaminiai labai dažnai plačiai patariami internete. Ne visi gamintojai yra giriami ir tikrai ne visų produkcija verta Jūsų namų interjero.

  1. Derinimas patalpoje.

Roletai gali būti klasifikuojami pagal tai -kokia patalpai jie yra skirti. Nuo tokių, kurie savo spalvine gama bei tekstūra labiausiai tinka miegamojo erdvėje, iki kitų patalpų, kurios ne tik bus papuoštos, tačiau ir apsaugotos. Dažnas prekybininkas klasifikuoja roletus pagal pritaikymą tam tikrai erdvei, tad būtinai į tai atsižvelkite.

Radus tinkamus roletus galėsite būti ramus, kad namai iki mažiausių smulkmenų atrodys taip, kaip Jums patinka. Ir svarbiausia, kad roletai gali būti pats svarbiausias interjero akcentas, kuris ne tik traukia akis, tačiau ir pasirūpina, kad svetimoms akys nesektų Jūsų veiksmų esant namuose.

Facebook Comments
Tags: