Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Geriausi kreditai

kreditaiGalvojate kur būtų galima pigiausiai pasiskolinti? Jums reikėtų apsižvalgyti dabartinėje kreditų rinkoje – pasiūlymų yra tiek daug, jog sunku atsirinkti patraukliausią kredito teikėją. Svarbu tai, kad tam tikros paskolos gali būti suteikiamos labai palankiomis sąlygomis, tačiau yra ir tokių, kurios gali būti ir visai nesuteikiamos dėl tam tikrų rinkoje galiojančių taisyklių. Jeigu norite pasiskolinti pinigų, tai turite apžvelgti visas vietas, nes kai kurios yra skirtos tam tikrais atvejais, o kitos – įprastiems. Čia ir apžvelgiame kur reikėtų skolintis patekus į tam tikrą situaciją.

Jeigu jus domina skolinimasis internetu ir ieškote pigiausio pasiūlymo, tai turite apžvelgti savo situaciją, nes jeigu pirmą kartą skolinatės internetu, tai turėtumėte žinoti, kad jums gali būti taikoma tokia akcija kaip pirmas nemokamas kreditas. Trumpai tariant, tai yra bene geriausias pasirinkimas – juo galite padengi įprastas išlaidas, kurios susikaupia buityje. Pravartu žinoti tai, kad nemokamas kreditas yra taikomas būtent naujiems klientams, kurie anksčiau nesiskolino. Neturėtumėte iškart nusiteikti teigiamai – jeigu jums reikia ilgalaikio kredito, tai šiuo atveju, tokia akcija jums galbūt ir nepadės, nes pirmas nemokamas kreditas yra suteikiamas ribotam laikui t.y. dažniausiai mėnesiui. Tai yra tik trumpalaikiam terminui, tad jeigu norite pasiskolinti keliems metams, siūlytume ieškoti alternatyvų.

Kredito įmokos atidėjimas galimas naujiems klientams, bet ne jau esamiems. Svarbu tai, kad yra tokių bendrovių, kurios elektroninėje erdvėje vilioja naujus klientus siūlydami galimybę atidėti kredito įmoka trims mėnesiams. Tai reiškia, kad jūsų galite imti ilgalaikį kreditą porai ar net daugiau metų, tačiau pradėti mokėti galite praėjus trims mėnesiams nuo paskolos gavimo. Trumpai tariant, ši paskola pasižymi tuo, kad tris mėnesius nemokate palūkanų – jei per tą laiką gražinate visą paskolą, tai papildomų mokesčių mokėti nereikia. Jeigu ketinate ištemti visą terminą, tai jūsų pirmoji įmoka prasideda būtent nuo ketvirto mėnesio. Aiškiau tarant, pirmieji trys mėnesiai yra nemokami, tad jūsų sekanti įmoka bus būtent ketvirto mėnesio pabaigoje, nes būtent tada jau bus susikaupusios pirmosios palūkanos. Tai yra bene geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori pasiskolinti keliems mėnesiams, tuo labiau jeigu netikėtai atsiranda galimybė anksčiau laiko gražinti visą kredito sumą. Tokiu būdu jūs galite tikėtis kredito perskaičiavimo, nes taip elgtis privalo kiekvienas paskolos teikėjas – jis gali imti palūkanas tik už tą laikotarpį, kurio metu naudojotės kreditu.

Facebook Comments