Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vokai ir lentynos el. parduotuvėms

vokai

vokaiPaprasti popieriniai vokai, kuriuos naudoja el. prekyba užsiimantys asmenys, yra keliantys gana daug nuostolių – kiekvienam turinčiam el. parduotuvę rekomenduojama dairytis į specialias pakavimo medžiagas. Dabar jomis prekiauja ne viena el. parduotuvė, tad pasirinkimas tikrai bus nemenkas. Ieškant kokybiškų pakavimo medžiagų, pirmiausia siūlytume pamiršti tradicinį vokų naudojimą – jie tikrai neduoda jokios naudos, tuo labiau – atneša nemažai nuostolių. Patys paskaičiuokite kiek per savo veiklos vykdymo laikotarpį turėjote priimti siuntinių atgal būtent dėl pakuotės pažeidimų. Juk ir patys suvokiate, kad standartiniai laiškams skirti vokai negali būti naudojami siuntų pristatymui. Jums reikia pasižiūrėti ką siūlo specializuotos el. parduotuvės.

Pirmiausia, el. parduotuves pakavimo medžiagų įsigijimui siūlome rinktis todėl, kad čia kainos bus geriausios. Jose jūs tikrai rasite gana nemažą pasirinkimą, tad nėra skirtumo kokios sudėties ar apimties yra jūsų siuntiniai – jiems pakavimo priemones parinkti nebus sunku. Tokiose el. parduotuvėse visada rasite nemažą vokų, siuntų maišelių, kartonini dėžių bei kitų medžiagų pasirinkimą. Šiose el. parduotuvėse jūs galite įsigyti kokybiškas pakavimo medžiagas nesumokėjus daug pinigų. Paprasčiausiai, jeigu ieškote patvarių medžiagų, jums pirmiausia reikėtų apžvelgti savo siuntų pobūdį bei pristatymo galimybes.

Jeigu jūsų el. parduotuvė prekiauja labai pažeidžiamais daiktais, tada yra svarbu tinkamai pasirinkti apsaugines medžiagas. Tos apsauginės medžiagos yra įvairios –nuo burbulinio popieriaus iki polistirolo gabalėlių. Būtina pabrėžti, kad šios medžiagos yra parduodamos tik didžiausiose tokių medžiagų prekybos vietose internete. Jų neturėtumėte ieškoti tik vokais prekiaujančiose el. parduotuvėse. Tarp apsauginių priemonių, jūs galite rinktis ir kiek paprastesnius variantus. Pavyzdžiui, jeigu jūsų prekės smulkios – geriausiai tiks burbuliniai vokai. Juose viskas bus laikoma sandariai ir saugiai, todėl neteks baimintis jokių pažeidimų.

Būtina pabrėžti, kad tokios pakavimo medžiagų parduotuvės nuolatos skelbia įvairias akcijas, tad jomis jūs galite pasinaudoti itin dažnai ir taip sutaupyti nemažai pinigų. Tos akcijos yra paprastos – perkate didesnį kiekį, o tada jums pritaikoma papildoma nuolaida. Čia būtina pasidomėti ir apie partnerystės būdus t.y. šios el. parduotuvės gali jums nuolatos teikti pakavimo medžiagas.

Šaltinis: Vokucentras.lt

Facebook Comments
Tags:,