Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos internetu pramogoms: ar verta?

paskolu refinansavimas

Senovės romėnai yra pasakę: „Duonos ir žaidimų!“. Šiame posakyje yra išties daug tiesios. Juk pramogos ir aktyvus socialinis gyvenimas yra būtinas kiekvienam. Deja, norai ir galimybės dažnai prasilenkia, todėl tenka suktis iš susiklosčiusios padėties. Vieni sukandę dantis laukia atlyginimo, kiti skolinasi iš draugų ir artimųjų, o treti naudojasi greitos paskolos internetu teikiamais privalumais. Tiesa, paskolos internetu paskutiniu metu žavi vis daugiau jaunimo, kurie kartais neapgalvotai skolinasi, o vėliau suka galvas, kaip grąžinti skolą. Taigi, kam dažniausiai skolinasi Lietuvos jaunimas ir ar verta?

Vakarėliai, gimtadieniai ir kitos asmeninės šventės. Iš pirmo žvilgsnio „sumestiniai“ studentiški vakarėliai gali pasirodyti linksma ir pigi pramoga, tačiau reikia pripažinti, kad tokių vakarėlių per mėnesį būna ne vienas ir ne du. Tad vertėtų paskaičiuoti, kiek išleidžiate tokio pobūdžio pramogoms per mėnesį. Tikėtina, kad ši suma jus išties nustebins. Kreditai internetu – tai finansinė atsakomybė, kurią teks sunkiai nešti, jei laiku nesugebėsite grąžinti skolos, o ką jau kalbėti apie tai, kad pateksite į „juoduosius kreditorių sąrašus“. Ar verta?

Koncertai. Galimybė, išvysti savo numylėtą atlikėją arba grupę, neretais atvejais pasitaiko tik vieną kartą gyvenime, todėl nenueiti i koncertą būtų tikra nuodėmė, tiesa? Tad ir paskolos internetu atrodo visai pateisinamos. Stop! Paprastai gerai žinomų atlikėjų koncertai pradedami reklamuoti bent pusmečiui ar keliems mėnesiams likus iki reikšmingosios dienos, todėl gal geriau tiesiog pasitaupyti ir nelįsti į skolas?

Kelionės. Turbūt ir jaunas, ir senas sutiks, kad gyvename tik vieną kartą, todėl pakeliauti po pasaulį tiesiog būtina. Teisybė, tačiau kiekvieną kelionę galima susiplanuoti taip, kad kreditai internetu bus net nereikalingi. Negyvenkite viešbučiuose, išsinuomokite kambarį hostel‘yje, gerai apgalvokite savo kelionės maršrutą ir bent apytiksliai pasiskaičiuokite, kiek pinigų jums prireiks, o tada pradėkite taupyti ir ruoštis kelionei.

Įmantrūs „žaisliukai“. Naujas išmanusis telefonas, žaidimų konsolė ar naujausias kompiuteris – visa tai ne tiek būtinybė, kiek įgeidis. Mat, kaimynas Jonas lygiai tokį patį turi, tai ir man reikia. Prieš perkant tokius daiktus vertėtų savęs paklausti ar man jo tikrai reikia, o gal dabartinis telefonas dar puikiai veikia? Jei ne, tada paskolos internetu – galima išeitis iš susiklosčiusios situacijos.

Taigi, atsakymas į klausimą: ar vartą skolintis pramogoms, yra gana akivaizdus. Kita vertus, paskolos internetu išties neprasčiausias pasirinkimas, jei staiga pritrūkote pinigų ar užgriuvo neplanuotos išlaidos.

Facebook Comments