Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos bedarbiams – kada jos suteikiamos, o kada ne?

paskolos bedarbiamsTurbūt jau pastebėjote, kad paskolos bedarbiams dabar sunkiai gaunamos? Taip nutiko dėl elementarių priežasčių – vyriausybė nutarė, kad bedarbiai, kurie negauna kitų pajamų, nėra pajėgūs vykdyti prisiimtų įsipareigojimų. Paprasčiausiai, dabar bedarbio statusą turintys bei jokių kitokių pajamų negaunantys asmenys negali iš greitųjų kreditų bendrovių gauti paskolų. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad įstatymuose nėra numatyta, kad būtent visi bedarbiai negali skolintis. Aiškiai yra apibrėžiama, kad skolinimosi galimybė apribota yra tiems, kurie yra nemokūs, tačiau kai kurie bedarbiai gali laiku vykdyti savo įsipareigojimus. Aiškiau kalbant, ne visi bedarbiai negali gauti paskolos – yra tokių, kuriems kreditas gali būti suteikiamas be jokio vargo.

Pirmiausia, jūs turite gauti kažkokias pajamas. Ne paslaptis, kad Lietuvoje daug bedarbių jau apskritai yra nedarbingi. Jiems nėra galimybės išeiti į pensiją, todėl jų saugiausias variantas – darbo birža. Kai kurie iš šių žmonių gauna socialines bei bedarbio pašalpas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad nedarbingumas neretai reiškia ir sveikatos sutrikimus, už kuriuos valstybė moka papildomas išmokas. Turintys invalidumą gauna gana solidžias išmokas, todėl tokiems žmonės paskolos gali būti suteikiamos. Būtent šiai asmenų grupei nereikėtų nerimauti – jie gauna reguliarias pajamas.

Tiesa, paskolos bedarbiams yra suteikiamos atsižvelgiant į jų pajamų pobūdį bei ateityje numatomas perspektyvas. Pavyzdžiui, bedarbio pašalpa ne iki gyvenimo galo bus mokama, o tai reiškia, kad bedarbiai tokiu atveju negalėtų gauti ilgalaikio kredito internetu arba bankuose, nes numatoma, kad ateityje jų pajamos pasikeis tada, kai išmokų mokėjimas nutrūks.

Labiausiai reikėtų akcentuoti tuos darbingus ilgalaikius bedarbius, kurie darbo biržoje yra jau kelis metus. Tai reiškia, kad tokie neatsakingi asmenys dažniausiai ir kitokio pajamų šaltinio neturi bei neturės ateityje – tai yra asmenys, kuriems draudžiama skolinti pinigus, nes vargu ar jie sugebės grąžinti. Trumpai tariant, bedarbiui paskolos reikėtų ieškoti tada, kai jis turi kitą pajamų šaltinį – registravimasis darbo biržoje dar juk negarantuoja, kad negalima gauti kitų pajamų. Jeigu jūs nuolatos gaunate kažkokias išmokas, būtinai tai nurodykite kreditoriui, o tada jau jis paskaičiuos kokios yra jūsų skolinimosi galimybės.

Facebook Comments