Kaip rasti geriausius valiutos kursus?

valiutos keitykla kaune

Suradę geriausius užsienio valiutos kursus, galėsite žymiai sutaupyti pervesdami tarptautinius pinigus.

Labai svarbu žinoti geriausią valiutos keitimo būdą, nesvarbu, ar siunčiate pinigus namo, perkate nekilnojamąjį turtą užsienyje ar kuriate tarptautinį verslą. Turite 3 pagrindines galimybes: valiutos keityklą Kaune, aukštųjų gatvių bankus arba užsienio valiutos specialistus, dar žinomus kaip brokeriai.

Nors jūsų aukštosios gatvės bankas gali atrodyti kaip akivaizdi vieta pradėti, jis ne visada pasiūlys geriausius užsienio valiutos kursus. Bankai taip pat gali imti pervedimo mokesčius iki £30 už vieną operaciją, kurie greitai sumuojasi, jei reikia dažnai atlikti pervedimus. Dėl abiejų šių aplinkybių verta ieškoti kitur geriausios kainos valiutos keitimo paslaugos.

Kita vertus, specialios valiutos paslaugos specializuojasi užsienio valiutos keitimo srityje, todėl yra pasirengusios pasiūlyti konkurencingiausius įkainius su mažais operacijų mokesčiais arba jų netaikydami. Jei siunčiate didelę pinigų sumą arba reguliariai atliekate mokėjimus užsienyje, galite žymiai sutaupyti

Kodėl yra svarbus geriausias valiutos kursas?

Jei pervedate pinigus į užsienį bet kokiu kitu nei geriausiu užsienio valiutos kursu, tai reiškia, kad prarandate pinigus dėl kiekvieno svaro. Visų pirma, jei jums reikia atlikti didelį pavedimą, pavyzdžiui, sumokėti už nekilnojamąjį turtą užsienyje, net nedidelis tarifo pokytis gali turėti didelės įtakos bendroms išlaidoms.

Taip gali nutikti, jei netinkamai atliksite pavedimą arba naudosite valiutos paslaugą, kuri gali padėti apsisaugoti nuo nenuspėjamų valiutos keitimo rinkos svyravimų.

Keleta pavyzdžių

Pavyzdžiui, tarkime, kad birželio 1 dieną GBP/EUR kursas baigiasi ties 1,12651 euro ir svaro. Tai reiškia, kad 350 000 eurų kainuojantis Europos poilsio namas pirkėjui britui kainuotų 310 694 svarus.

Tačiau tarkime, kad iki liepos 1 d. GBP/EUR kursas nukrito iki 1,08027, o tai gali lemti bet kas – nuo politikos iki orų, todėl nuspėti neįmanoma. Taikant šį naują kursą, tas pats turtas dabar pirkėjui kainuotų 323 993 GBP – skirtumas yra šiek tiek daugiau nei 13 000 GBP. Kai kuriems tai gali paskatinti pirkinį viršyti savo biudžetą arba suvalgyti lėšas, skirtas renovacijai ar priežiūrai.

Su valiutų specialistu galite apsisaugoti nuo tokio nusivylimo užfiksuodami gerą valiutos keitimo kursą, kurį galėsite naudoti iki dvejų metų, o tai reiškia, kad nepraleisite net ir tuo metu, kai kursas pasisuks jums nenaudingas. pasiruošę atlikti pervedimą.

Kur geriausia išsikeisti valiutą?

Visada verta apsipirkti dėl įvairių kotiruočių, tačiau tarptautinių pinigų pervedimų specialistas paprastai yra geriausia vieta keistis valiuta, nes jis kasdien prekiauja didžiuliais pinigų kiekiais, o tai reiškia, kad jis turi masto ekonomiją, kad galėtų pasiūlyti konkurencingiausius valiutų kursus. .

Daugumai specialistų taip pat nereikia vykti į fizinę vietą. Vietoj to jie teikia internetinę pinigų pervedimo paslaugą su 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir greitais pervedimais.

Kada galimi geriausi valiutos kursai?

Nėra konkretaus paros, savaitės, mėnesio ar metų laiko, kurį būtų galima laikyti optimaliu valiutos keitimui. Taip yra todėl, kad daugelis kintamųjų, įskaitant politinius ir ekonominius veiksnius, žymius pasaulio įvykius ir net ekstremalias oro sąlygas, gali turėti įtakos valiutų rinkos svyravimams.

Užsienio valiutų rinkų nenuspėjamas pobūdis yra viena iš priežasčių, kodėl atsidavę valiutų ekspertai, tokie kaip „valiutoskeitykla.eu“, sukūrė daugybę specialių įrankių, leidžiančių sekti, nukreipti ir net užfiksuoti valiutos kursą būsimiems mokėjimams. Taip nepraleisite, kai rinkos pasislenka nepalankiai ar netikėtai.

Patarimai, kaip rasti geriausius keitimo kursus

Planuokite iš anksto

Jei valiutą reikia pakeisti iki tam tikros datos, skirkite pakankamai laiko. Momentiniai pervedimai gali kainuoti daug daugiau nei tie, kurie trunka kelias dienas. Organizuotumas taip pat padės gauti geriausią užsienio valiutos kursą ir išvengti nereikalingų mokesčių.

Patogiai valiutų specialistas valiutoskeitykla.eu savo klientams siūlo greitus pervedimus ir automatizuotus reguliarius mokėjimus, todėl galite būti tikri, kad pavedimas bus atliktas laiku. Taip pat galite patys atlikti mokėjimus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, naudodami saugią valiutoskeitykla.eu internetinę platformą, suteikdami jums visišką savarankiškumą.

Apsvarstykite išankstinę sutartį

Jei perkate nekilnojamąjį turtą užsienyje ar kitą didelį pirkinį ir nusprendėte, koks valiutos kursas yra tinkamas jūsų planams, galbūt norėsite pasinaudoti valiutos išankstiniu sandoriu, kad išsikeistumėte savo pinigus. Tai leidžia užfiksuoti pageidaujamą valiutos kursą iki dvejų metų, o tai reiškia, kad nepraleisite to, jei valiutų rinka pasikeis nepalankiai, ir galėsite būti tikri dėl kainos, kurią sumokėsite, kai ateis laikas atsiskaityti.

Tai taip pat gali būti naudinga kitais atvejais, kai reikia dirbti su biudžetu, pavyzdžiui, kuriant verslą užsienyje ar planuojant vestuves. Atkreipkite dėmesį, kad išankstinėms sutartims gali reikėti sumokėti užstatą.

Palaukite tinkamo kurso su rinkos pavedimu

Taip pat galite naudoti rinkos pavedimą, kad įsitikintumėte, jog gausite norimą kursą. Rinkos pavedimai leidžia nurodyti, koks, jūsų manymu, yra geriausios vertės valiutos keitimo kursas, kurį norėtumėte naudoti savo operacijoms, ir bus baigtas automatiškai, kai bus pasiektas tikslinis kursas.

Taip išvengsite nuolatinio rinkos stebėjimo ir būsite ramūs, kad nepraleisite idealaus kurso, o tai reiškia, kad galėsite grįžti į įtemptą tvarkaraštį nepraleisdami.

Šaltinis: valiutoskeitykla.eu

Facebook Comments