Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar pavyks gauti paskolą Lietuvoje, jei dirbu užsienyje?

Dėl emigracijos apie pusė milijono Lietuvos piliečių gyvena užsienyje, ne Lietuvoje. Dauguma jų vis dar palaiko stiprius ryšius su Lietuva, kur dažnai turi giminių, draugų ar nekilnojamo turto. Nemaža dalis užsienyje siekia „užsidirbti“, kol vėl galės grįžti į Lietuvą ir čia kurs šeimą, verslą. Dėl šių priežasčių daug darbo tikslais emigravusių lietuvių yra aktualus klausimas: „Ar įmanoma gauti paskolą Lietuvoje, jei dirbu užsienyje?“

Trumpas atsakymas būtų: „Taip“. Būsto paskola dirbantiems užsienyje bus išduota. Darbas užsienyje nekliudo jums turėti prieigą prie finansinių instrumentų. Tiek bankai, tiek kredito unijos užsienyje dirbantiems lietuviams paskolas suteikia, tačiau paraiškos ir gavimo procesas yra kiek sudėtingesnis nei gyvenant bei dirbant Lietuvoje. Dabar Lietuvoje dauguma organizacijų nebereikalauja pateikti dokumentų, nes viską iš atitinkamų organizacijų pareikalauja patys.

Vis dėlto, jeigu žmogus dirba ES teritorijoje, beveik visad pakanka pateikti įrodymus apie tai, jog turite darbą ir pajamų ataskaitą. Sunkiau bus tik, jei dirbate trečioje šalyje, pvz. JAV, Kanada, Rusija, Baltarusija, Ukraina t.t. Tokiu atveju gali reikėti arba laukti ilgiau, arba pateikti daugiau dokumentų ir atitikti daugiau reikalavimų. Jeigu imtume pavyzdį, Kauno kredito unijoje išpildžius sąlygas ir pateikus dokumentus įrodančius darbo realumą bei pajamų ataskaitą – paskola jums bus išduodama vadovaujantis ta pačia tvarka, kaip ir, jei gyventumėte Lietuvoje.

 Kauno kredito unijos internetiniame puslapyje galite rasti išsamesnės informacijos apie paskolos gavimą dirbant užsienyje bei atsakymus į kitus dažnus bei svarbius finansinius klausimus. Taip pat galite užsiregistruoti konsultacijai dėl paskolos gavimo.

Facebook Comments