Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskola verslui gali būti suteikta ne tik banke

paskolos verslui

Retam verslininkui nusišypso laimė patekti už sėkmingai išvystytos kompanijos vairo, kur, vaizdžiai tariant, viskas padėta ant lėkštutės. Daugeliui viską tenka pradėti kurti nuo nulio ir susidurti su kone neišvengiamais finansiniais nepritekliais. Savų lėšų verslo startui retai pakanka, o ką jau kalbėti apie būtinybę investuoti į jau vystoma veiklą. Kiekvienas verslininkas žino, jog gautas pelnas seife nestovi: norint gerų rezultatų, būtinos nuolatinės investicijos. Paskola verslui – patraukli alternatyva susidūrus su finansiniais nepritekliais.

Jei stambiosios šalies įmonės nieko negalvodamos beldžiasi į pagrindinių šalies bankų duris, tai smulkesnės „žuvelės“, kurių, sutikite, yra gerokai daugiau, dairosi kitų galimų alternatyvų. Itin griežti reikalavimai norintiems gauti paskolas bei painios biurokratinės procedūros – pagrindinės priežastys, dėl kurių verslininkai vis dažniau kreipiasi į smulkiuosius kreditorius. Pastarųjų veiklą taip pat reglamentuoja Lietuvos bankas, tad nereikia baimintis galimų nesusipratimų ar paskolos sutarties sąlygų nesilaikymo.

Paskola verslui, priklausomai nuo konkretaus kreditoriaus, gali skirtis tam tikromis sąlygomis, kurios nurodomos paskolos sutartyje. Pasirinkimas, su kuriuo kreditoriumi bendradarbiausite, turėtų būti pagrįstas kelių pasiūlymų analize, taip pasirenkant priimtiniausią variantą. Atkreipkite dėmesį į žemiau pateiktus niuansus.

Kokią maksimalią pinigų sumą kreditorius gali paskolinti jūsų verslui? Reklamoje nurodyta maksimali paskolos verslui suma nebūtinai yra ta, kurią kreditorius jums suteiks. Konkreti galima paskolos suma paaiškės po jūsų pateikto paraiškos įvertinimo. Aišku, verslininkai, kaip ir fiziniai asmenys, turėtų skolintis tik tiek, kiek reikia vieno ar kito poreikio įgyvendinimui.

Ar paskolai gauti reikalingas užstatas? Dažniausiai paskola verslui suteikiama be jokio užstato, tačiau, priklausomai nuo pageidaujamos sumos, ši sąlyga gali būti keičiama.

Ar paskolą galima grąžinti anksčiau nei sutartyje nurodyta? Dažniausiai ši galimybė suteikiama be jokio papildomo mokesčio, tačiau tai turi būti nurodyta paskolos sutartyje.

Paskola verslui, suteikiama smulkiųjų kreditorių – greita ir patogi finansinė pagalba, nereikalaujanti būtinybės stovėti ilgose eilėse banke. Paraišką pateikti galima bet kuriuo paros metu ir tai papildomai nekainuoja. Pasinaudokite tuo ir pateikite paraiškas keliems kreditoriams: būsite tikri, jog pasirinkote geriausią pasiūlymą.

Facebook Comments