Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar žiemą veikia mikroautobusų nuoma?

mikroautobusų nuomaKeičiantis metų laikams kartas nuo karto iš rinkos pailsėti pasitraukia ir tam tikros paslaugos. Štai įpusėjus šaltajam metų sezonui, jau retai kur galima pamatyti baidarių reklamas, kvietimus į šaudymo pamokas ar aktyvaus sporto treniruotes lauke. Tačiau esama paslaugų, kurios populiarios ištisus metus. Mikroautobusų nuoma užsiimančios bendrovės žiemą sulaukia nemažai skambučių su klausimu, ar veikla vykdoma ir žiemą. Bet juk automobilis ne baidarė, juo galima važinėti ištisus metus.

Visgi, nuomininkai neslepia, jog veiklos kryptis žiemą visgi šiek tiek pasikeičia. Pirmiausia tai mikroautobusų paklausa. Mat mikroautobusų nuoma žiemą tampa net gerokai paklausesnė nei vasarą. Dažniausiai todėl, kad žmonės žiemą ieško daugiau garantijų ir saugumo. Mikroautobusas – gana saugi transporto  priemone. Be to, ji tokia talpi, kad ja lengva keliauti. Vienu mikroautobusiuku ne tik po šalį, bet ir į  netolimą užsienį gali keliauti visa šeima su kelioniniais krepšiais.

Kitas aspektas, pagal kurį pasikeičia mikroautobusiukų nuomos punktų veikla žiemą, tai tikslas, kuriam žmonės nuomoja mikroautobusiukus. Jei vasarą žmonės nori pasilinksminti ir atšvęsti bernvakarius, mergvakarius bei vestuves, tai žiemą mikroautobusai dažniausiai užsakomi kitiems tikslams. Pati populiariausia šventė – gimtadieniai ir jubiliejai. Žiemą daugelis svarbias šventes mėgsta pažymėti nuomojamose pirtyse ar  salėse, tad mikroautobusas – puikus būdas ten nusikakti.

Visgi, jei ir Jūs planuojate šiek tiek pasilinksminti ar pakeliauti žiemą ir ieškote tam tinkamos transporto priemonės, mikroautobusų nuoma Jums tikrai pravers. Tačiau Jūs taip pat turite nepamiršti, koks tai metų laikas. Taip jau yra, kad šaltuoju metų sezonu visuomet pasitaiko gerokai daugiau avarijų ir nelaimingų atsitikimų. Todėl prieš nuomodami autobusiuką, įsitikinkite, kad gebėsite jį valdyti. Mat svetimą mašiną suvaldyti vasarą ir žiemą plikledžio kankinančiame kelyje – du skirtingi dalykai.

Labai svarbu, kad prieš nuomodami automobilį pasirūpintumėte tinkamu jo paruošimu. Kartais žmonės mano,  jog nuomos punkte mikroautobusiukas atiduodamas jau visiškai paruoštas ir patikrintas. Tačiau geriau nepagailėkite sugaišti kelias minutes ir įsitikinkite, kad transporto priemonė pasiruošusi kelionei. Tam reikėtų patikrinti padangų slėgį, įsitikinti, ar galioja automobilio techninė apžiūra bei draudimas, patikrinti tepalų ir kitų reikalingų skysčių lygį.

Facebook Comments