Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Atostogos saulėtoje Ispanijoje

Kanarų salosIspanija – populiarus kelionės tikslas didžiulei daliai Europos gyventojų. Ką ten Europos, į Ispaniją keliauja ir amerikiečiai ir Azijos gyventojai. Kuo mus visus traukia Ispanija? Šiltu klimatu, išskirtine kultūra, nuostabia gamta? Taip, ko gero, tai yra trys pagrindiniai dalykai, dėl kurių kasmet į Ispaniją suplūsta tiesiog milijonai turistų. Ne išimtis ir lietuviai – juk pasišildyti kaitrioje Ispanijos saulėje tikrai malonu. O ir tiesioginių skrydžių galima rasti išties nemažai. Ir pigiai. Per kelias valandas galite nukeliauti į Barseloną, Madridą, Kanarus ar bet kurį kitą miestą ar kurortą. Pasidomėkime, kur galime nukeliauti ir ką nuveikti Ispanijoje.

                  Valensija žinoma kaip architektūros ir modernizmo sostinė Ispanijoje. Tai šiek tiek kitoks miestas, nei įprastiniai Ispanijos miestai. Čia nėra daugybės kultūrinio palikimo ir senų pastatų. Tačiau čia išvysite nuostabios architektūros pavydžius, nuo kurių net žandikaulis atvips. Užsukite – tikrai verta.

                  Barselona ir Madridas – populiariausios atostogų kryptys Ispanijoje. Čia galima kiauras dienas vaikštinėti po miestą ir juo grožėtis, užsukti į mažas siauras gatveles, fotografuoti senus pastatus, apsipirkinėti turguose ir vaikščioti į muziejų. Norint gerai pažinti tiek vieną tiek kitą miestus, tam prireiks bent savaitės. Nepasikuklinkite užsukti ir į restoraną ar bent kavinę paragauti vietinio vyno ir vietinės virtuvės gaminių.

                  Kanarų salos vertos atskiro dėmesio. Juk Kanarai – tai visiškai kitokios gamtos lopinėlis šalia Europos. Visos Kanarų salos yra vulkaninės kilmės – tai yra, susidariusios, besiveržiant lavai. Ir tai puikiai atsispindi salų kraštovaizdyje – kai kur šis primena netgi mėnulį! Salose rasite urvų, į kuriuos galima lengvai patekti ir net su gidu pavaikščioti, taip pat Tenerifėje galėsite užkopti į ugnikalnį, o Lanzarotėje pasigrožėti vadinamaisiais verdančiais vandenimis.

                  Kanaruose galima ne tik grožėtis gamta ir fotografuoti nuostabiausius salos kampelius. Čia taip pat yra puikių paplūdimių, kur galima atsigaivinti, pailsėti ir įdegti. Be to, viešbučiai Kanaruose tikrai pritaikyti turistams, kurie čia yra itin laukiami. Kodėl gi nepraleidus atostogų saloje?

                  Ispanija verta dėmesio dėl šilto klimato ir kultūros. Tačiau, jei jus domina paplūdimiai ar net kalnai – Ispanijoje tikrai rasite ką veikti ir ką pamatyti. Tad kraukitės kuprinę, pirkite bilietą ir pasileiskite į šiltus kraštus, kur jūsų laukia ispaniškas vynas, apelsinai ir auksiniai paplūdimiai.

Facebook Comments