Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kai kelionėse tenka pasukti galvą patiems

Islandija lankytinos vietos (ne nuotraukoje)

Ko šiais laikais daugiau – kelionių savarankiškai, ar kelionių, kur viskuo už jus pasirūpinta? Tas pasirūpinimas, jeigu norite tiesiog gulėti prie jūros, dažnai labai sąlyginis dalykas. Bet vis tik. Savarankiškų kelionių tikrai daugėja. Žmonės planuoja drąsiau. Kartais tai tik bilietų nusipirkimas ir viešbučio rezervavimas. Bet kartais tai kur kas daugiau. Pavyzdžiui tais atvejais, kai norite per dvi savaites apvažiuoti Islandiją ir pamatyti kuo daugiau jos lankytinų vietų. Ir netgi spėti patirti, ką ši sala, jos gamta reiškia iš tikrųjų. Tai yra tiesiog išeinant pasivaikščioti po visai nuošalius rajonus su kuprine ir palapinę bent kelioms dienoms. Tokiai kelionei jau reikia pasiruošti.

Islandija lankytinos vietos (ne nuotraukoje)

Tokios šalys ir tokios kelionės tikrai traukia. Islandija lankytinos vietos turi ką pasiūlyti. Be jokios abejonės, visų pirma gamtos mėgėjams. Geizeriai, kriokliai, tundros lygumos, kalvos, atšiauri jūros pakrantė, net aštrūs krūmynų miškai. Ir netgi miestai. Pasivaikščiojimai po Reikjaviką, jo naktiniai barai, klubai, meno muziejai ir uostas – taip pat dėmesio verti objektai. Taigi, gal jau įrodėme, jog yra ko ten trenktis į Islandiją. Pabandykime pagalvoti kaip.

 

Pirmiausia reikės susirasti skrydį. Tai nėra sunku. Kitas žingnis – ne, tai ne viešbučio nuoma. Čia jau sudėtingiau. Keliaujant po Islandiją ir jos lankytinas vietas viešbučius teks keisti dažnai. Ir toli gražu ne visada teks nakvoti viešbučiuose. Ypač jei norite ko nors daugiau nei eilinis turistas. Taigi, jums reikės ne viešbučio, jums reikės automobilio. Automobilio nuoma Islandijoje – tikrai populiari. Natūralu. Kitaip čia keliauti, ypač norint pamatyti daug, gana sudėtinga.

 

O išsinuomavus automobilį, jau bus galima pagalvoti ir apie viešbučio paieškas. Galbūt jau vos atskridę norėsite nutolti nuo Reikjaviko ir nakvoti kur nors nuošaliau. Ir gal net ne viešbutyje. O kempinge. Ar nedidelio keliuko pakraštyje. Taigi viešbučio rezervavimas priklausys nuo to, kaip susidėliosite maršrutą. Galbūt pakaks žinoti, kur nakvosite dvi artimiausias naktis. Mobilaus telefono pagalba nesunku rasti viešbutį ir važiuojant. Tad per daug vargti šioje vietoje neverta.

 

Taigi taigi taigi, visas jūsų dėmesys turėti būti maršrutui ir objektams. Islandija lankytinos vietos yra daug, tikrai daug. Ir jos išsibarsčiusios po visą salą. Galbūt pasirinksite kuo daugiau jų ir apvažiuoti. O gal rinksitės vieną regioną ir jame praleisite kur kas daugiau laiko. Įskaitant ir kelių dienų žygį po laukinę gamtą toli nuo visų turistų.

Facebook Comments