Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip po pasaulį keliauti pigiau?

Pigios keliones

Kaip po pasaulį keliauti kur kas pigiau? Tai yra labai populiarus ir dažnai girdimas klausimas, kadangi pinigai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugybė žmonių neleidžia sau keliauti. Tačiau iš tikrųjų yra įmanoma po pasaulį keliauti savo kišenėje turint labai mažai pinigų. Ir žemiau pateikti patarimai tai puikiai įrodo. Todėl jei jūs ieškote pigios kelionės (https://bc.lt/pigios-keliones/) ir degate nekantrumu pakeliauti, šie patarimai palengvins jūsų tikslo siekimą.

Geriausias laikas keliauti

Labai svarbu savo kelionėms pasirinkti tinkamą laiką. Keliavimas ne sezono metu gali būti net 3 ar 4 kartus pigesnis nei leidimasis į kelionę, kai tai daro didžioji dauguma keliautojų. Tai pabrėžia ir patvirtina daugybė užkietėjusių ir patyrusių keliautojų, kuriems kelionės yra jų gyvenimo būdas. Todėl nepamirškite šių patarimų:

1. BŪKITE LANKSTESNI. Jei norite sutaupyti kuo daugiau pinigų, turėtumėte pasistengti tapti kaip įmanoma lankstesniais savo išvykimo laiko ir kelionės krypties atžvilgiu. Daugybė žmonių nori leistis į kelionę paties sezono įkarštyje arba vykti būtent į vieną vienintelį jų pasirinktą miestą, nedarydami jokių išimčių. Tačiau visa tai tik padidina patiriamas išlaidas.

2. KELIAUKITE NE SEZONO METU. Tai ne tik padės jums išvengti didžiulių eilių oro uostuose ar įvairiose turistų pamėgtose lankytinose vietose, tačiau tai taip pat padės jums sutaupyti užsisakant kambarius viešbučiuose, pasinaudojant įvairiomis pramogomis ar valgant restoranuose ir kavinėse.

3. BŪKITE PASIRUOŠĘ PAKEISTI PLANUS. Kai nuvyksite į užsienio šalį, turėtumėte būti pasiruošę prireikus pakoreguoti savo iš anksto numatytus planus. Dažniausiai pats geriausias būdas atrasti naujas vietas (kas taip pat yra ir gerokai pigiau) yra kreipimasis į vietinius gyventojus. O tai reiškia, kad jums reikės daugiau lankstumo.

4. VISKĄ REZERVUOKITE IŠ ANKSTO ARBA PASKUTINĘ MINUTĘ. Tokiais atvejais dažniausiai kainos būna pačios žemiausios. Pavyzdžiui, kai kurios kelionių agentūros savo klientams gali pritaikyti labai dideles nuolaidas, jei jie kelionę užsisako paskutinę dieną.

Pigiausių skrydžių paieška

Vienos iš pačių didžiausių kelionės išlaidų įprastai būna transportas ir apgyvendinimas. Todėl turėtumėte pasistengti sutaupyti tiek vienu, tiek ir kitu atveju. Štai keletas praktiškų patarimų:

5. PASKUTINĖS MINUTĖS KELIONĖS. Niekada nevenkite paskutinės minutės kelionių, kurios gali padėti jums sutaupyti neįsivaizduojamai didelę pinigų sumą. Tai ypač svarbu, jei jūs esate pasiruošę vykti į pakankamai tolimą ir brangią užsienio šalį. Žinoma, nusprendus pasinaudoti paskutinės minutės kelionėmis, jūs turėtumėte išlikti labai lankstūs ir pasistengti nekelti sau pernelyg didelio streso dėl didesnės skubos.

6. PIGIŲ SKRYDŽIŲ PAIEŠKOS PORTALAI. Šiandien bene kiekvienas keliautojas, kuris savo atostogas planuoja pats, pigių skrydžių bilietų ieško naudodamasis internetiniais pigių skrydžių paieškos portalais, todėl lygiai tą patį turėtumėte padaryti ir jūs. Tokiu būdu surasti ir užsisakyti skrydį tampa vieni juokai.

Apgyvendinimas

Apsistojimas viešbučiuose gali tapti labai brangiu malonumu. Tačiau yra daugybė kitų pasirinkimų jūsų apsistojimui kelionės metu.

7. PASINAUDOKITE „COUCHSURFING“. Vietoje to, kad apsistotumėte brangiuose viešbučiuose ir kaip reikiant padidintumėte savo kelionės išlaidas, jūs visuomet galite pasinaudoti „Couchsurfing“ ir mėgautis vietinių gyventojų svetingumu, kartu iš arčiau susipažįstant su jų išskirtine kultūra. Tai gali tapti labai nuostabia ir neįkainojama patirtimi.

8. PALYGINKITE SKIRTINGAS KAINAS. Kai bandote užsisakyti kambarius viešbučiuose, pasitelkdami įvairius apgyvendinimui skirtus portalus, rinkitės labai atsargiai ir pabandykite tai padaryti pasitelkdami skirtingus kompiuterius ir skirtingas interneto naršykles, kadangi tokiu atveju tikėtina, jog jūs pamatysite ir skirtingus rezultatus.

Facebook Comments