Paprasti pasivaikščiojimai po Lanzarotę

Daugelio atostogos atrodo arba kaip ištisinis gulėjimas paplūdimyje ir visiškai pasyvus poilsis, arba kaip nuolatinis lėkimas siekiant pamatyti kuo daugiau lankytinų objektų. Abu variantai yra tikrai gerai, svarbiausia žinoti, kas įdomu būtent jums. Savo turistų specifika ne išimtis yr air Lanzarote island, viena iš Kanarų salų. Taip, ir čia ilsisi paprasti žmonės. Vieni tiesiai iš oro uosto keliauja į Playa Blanca kurortą, gauna gerą viešbutį ir visas atostogas ten ilsisi. Kiti, tuo tarpu, dar oro uoste nuomojasi automomobilį, car rental in Lanzarote, ir puola žvalgyti visų įmanomų salos kampelių. Bet pabandykime paieškoti aukso viduriuko.

Kas galėtų būti aukso viduriukas geroms atostogoms? Greičiausiai tai bus poros valandų pasivaikščiojimai, iš visų pusių apsupti tingių gulėjimų paplūdimyje, prie baseino ar viešbučio kambaryje su knyga ar telefonu rankoje. Tie pasivaikščiojimai turėtų būti vis naujesnėmis vietomis, kad pernelyg neatsibostų visą savaitę mindoma vis ta pati promenada.

Lanzarote

Galite eiti tiesiog paplūdimiu. Beaches in Lanzarote, arba Lanzarotės, gana įvairūs.Vieni jų lėkšti, lygus ir labia dideli. Kiti visai maži. Treti ne tik kad maži, bet dar ir prispausti aukštų uolų. Akylesnės akys netgi įžvelgia skirting Lanzarotės paplūdimių smėlio spalvą. Taip pat, vieną dieną toks jūsų pasivaikščiojimas greičiausiai bus visiškai ramios jūros pakrante, tuo tarpu kitą jau stebėsite dideles lūžtančias bangas. Neskamba nuobodžiai ir monotoniškai.

Keliaukite po nematytus miestų ir miestelių rajonus, bet venkite lanzarote places to avoid. Kas tai tokio? Tai vietos, kurias įvairūs turizmo gidai, kaip pavyzdžiui https://lanzarote-holidays.eu/ , siūlo vengti dėl tam tikrų priežasčių. Dažniausiai tai, be jokios abejonės, su saugumu susijusios priežastys. Kita vertus, nematyti, mažai reklamuojami miestų rajonai dažnai palieka tikrai įspūdžio. Pasivaikščioję mažomis privačius namus jungiančiomis gatvelėmis galite pamatyti, kaip išties gyvena vietiniai. Kaip būna susitvarkę savo kiemą,o gal kaip tik – tiesiog apsileidę. Tokių keistesnių, turistams neįprastų rajonų paieškai puikiai tiks Arrecife, Arrieta, netgi tas pats Playa Blanca kurortas.

Dar viena puiki vieta pasivaikščiojimams – tai įvairūs turgūs bei mugės. Dažnai jie būna orientuoti į turistus, tad be kalno suvenyrų gal kažko įdomaus ir nerasite. Tačiau būna ir vietiniams skirtų turgų. Pavyzdžiui, ankstyvi ką tik pagautos žuvies pardavimai. Arba prekybos aikštelės nedideliuose kaimeliuose salos gilumoje, toliau nuo vandenyno. Tereikia plačiai mąstyti.Žinoma, visuomet lieka ir vakariniai pasivaikščiojimai ar vietinių barų bei restoranų lankymai. Lazarote evening entertainment yra tarsi turizmo klasika. Po ilgos dienos visi ieško kur dar gali pasisemti įspūdžių, tad ir ieško kažko panašaus.

Facebook Comments