„Maxima“ pristato naują savo žurnalą „Įkvėpimai“

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ nuo sausio pradeda leisti naują mėnesinį žurnalą „Įkvėpimai“. Aktualios temos, ryškūs herojai, naudingi patarimai, receptai ir smagūs eksperimentai virtuvėje – žurnale kiekvienas skaitytojas galės rasti sau vertingo turinio.

Pirkėjams skirtas nemokamas žurnalas bus leidžiamas kartą per mėnesį, turės vieną pagrindinę temą ir nuolatines rubrikas. „Pradedame 2020-uosius metus su didele naujiena – leidiniu „Įkvėpimai“, skirtu mūsų klientams, kurie „Maximoje“ ieško ne tik kasdienių prekių, bet domisi naujovėmis ir nori semtis įkvėpimo bei žinių, kurios padeda gyventi aktyviau, sveikiau ir įdomiau“, – sako „Maximos“ komercijos vadovė Vilma Drulienė.

Pirmasis naujojo leidinio numeris skirtas Naujųjų metų pažadams, nes nauja pradžia visada įkvepia tikėti, svajoti ir siekti tikslų. „Esame pasiryžę dalintis tuo, ką turime geriausio ir išskirtinio savo asortimente, pasakoti naujienas, patarti ir parodyti, koks grožis slypi mūsų kasdienybės akimirkose“, – sako V. Drulienė ir priduria, kad naujojo žurnalo „Įkvėpimai“ sausio mėnesio herojus vienija mintis – pažadai sau yra patys svarbiausi. Beje, ji „Įkvėpimuose“ pasakoja apie savo aistrą bėgioti ir 2020-ųjų pažadą ne mažiau kaip du kartus šįmet sudalyvauti pusmaratonio bėgime skirtingose pasaulio sostinėse.

Žurnalas turės nuolatines rubrikas, kuriose skaitytojai kiekvieną mėnesį ras sveikų patiekalų receptų, kulinarijos pamokėlių, skirtų vaikams, ir maisto gamybos ekspertų įžvalgų, informacijos apie grožio produktus ir tvarų gyvenimo būdą, ūkininkus ir Lietuvos gamintojus bei jų kuriamą produkciją, taip pat – įkvepiančių istorijų ir patarimų, kurie paskatins daugiau judėti, mėgautis gamta ir turiningai leisti laiką su šeima bei draugais.

„Vienas krepšelis – penkios vakarienės“. „Maisto laboratorija, kurioje gamina vaikai“. „Klausimai ekspertams“. Tai – tik dalis nuolatinių rubrikų, kurios mūsų klientams padės apsipirkti sumaniau, patogiau ir priimti tvaresnius sprendimus. Ilgametė „Maximos“ patirtis, patyrę ekspertai, partneriai ir bendradarbiai užtikrins, kad kiekvieną mėnesį leidinyje pateiksime daug įdomaus ir naudingo turinio, kuris įkvėps naujiems ieškojimams ir atradimams “, – pažymi V. Drulienė, „Maximos“ komercijos vadovė.

Pirmojo „Įkvėpimų“ leidinio numerio tiražas siekia 80 tūkst. egzempliorių. Žurnalas bus platinamas nemokamai didžiosiose „Maximos“ parduotuvėse. Žurnalą galima skaityti ir internete.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
„Maxima“ pristato naują savo žurnalą „Įkvėpimai“

Facebook Comments