Atostogaukime Koso saloje

Koso sala

Koso salaKoso sala – Graikija priklausantis žemės plotelis Viduržemio jūroje. Jūra čia šilta, paplūdimių smėlis taip pat, taigi žmonės čia ir važiuoja pasišildyti. Tai gana dažnas maršrutas iš Lietuvos, juolab kai į salą galima gana pigiai nuskristi pigių skrydžių oro linijų lėktuvais. Atsisėdi sau ramiai į lėktuvą ir po dviejų trijų valandų jau gali džiaugtis saulėtu oru, šiluma ar net karščiu, žydra jūra ir kitais salų privalumais. Čia atvykstama pailsėti nuo darbų, įgauti auksinį įdegį, kurį Lietuvoje nevisada paprasta pasiekti net vasarą, pasidžiaugti šiltu jūros vandeniu, keliais laipsniai šiltesniu nei Baltijoje.

Pirmiausia, ką reikia padaryti, planuojant atostogos Koso saloje, tai susirasi skrydį. Kuo pigesnį, patogesnį, trumpesnį ir, pageidautina, be persėdimų. Skrydžių patartina ieškoti gana iš anksto, nes vasarą šilti kraštai užplūstami turistų. Tad jei gavote bilietus, teks apsispręsti, kur nakvosite. Paprasčiausias būdas – susirasti viešbutį. O jų gausybė čia neįtikėtina. Daug privačių asmenų ar šeimų turi viešbučius ir  taip uždirba nemažą dalį savo pajamų iš atvykstančių turistų. Belieka tik tai pasirinkti vieną iš jų. Ko gero, geriausia būtų viešbutis su baseinu (gal sunku patikėti, bet ten būna viešbučių ir neturinčių baseinų). Tokie viešbučiai nebūtinai bus brangesni. Tiesą pasakius, galima rasti padorų viešbutį su baseinu ir netoli jūros dukart pigiau nei paprastą hostelį kur nors šiaurės Europoje. Daug viešbučių yra įsikūrę ne pačiame Koso mieste, bet toliau – kituose kurortiniuose miesteliuose, šalia geriausių salo paplūdimių. Taigi, jei radote jums patinkantį viešbutį, rezervuokite. Atlikote du pagrindinius veiksmus, belieka nuspręsti, ką Koso saloje veiksite.

Koso sala gali pasiūlyti išties daug būdų praleisti laiką. Paprasčiausia – leisti laiką paplūdimiuose ar viešbutyje prie baseino. Čia įgausite įdegį ir bet kada galėsite įšokti į vandenį atsigaivinti. Kiti būdai – įvairiausios vandens pramogos. Nardymas, vandens motociklai, skraidlentės, įvairūs pripučiami daiktai tampomi vandens motociklu – nuo pramogų gausybės gali apsvaigti galva. Žinoma, galima praleisti laiką ir ramiau. Pavyzdžiui, vaikštant po salos apylinkes, besigrožint gamta, arba bandyti apeiti visus restoranus, barus, pasidairyti kur vyksta renginiai. Žodžiu, veiklos Koso saloje netrūksta.

Jau pasibaigus atostogoms, teks kruopščiai iš visur išsipurtyti smėlį. O jo tikrai bus! Ir net grįžę namo stebėsitės iš kur vis atsiranda smėlio. Bet gal ir gerai – tai primins smagias šiltas atostogas prabėgusias Koso saloje.

Facebook Comments