Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ruošiatės slidinėti Lenkijoje?

Slidinėjimas Lenkijoje

Slidžių sportas gali sužavėti ne vieną. Ypač tuo susidomėjusių padaugėja po žiemos olimpinių žaidynių. Tuomet vaikai griebia slides, rogutes ir viską, ant ko tik įmanoma čiuožti ir skuba į lauką, išbandyti prie namų esančių kalnelių. Na, juk olimpinis sportas įkvepia išbandyti ir savo jėgas?

        Slidinėjimas LenkijojeSlidinėjimas virsta gana populiaru sportu mūsų šalyje. Jūs tik pažiūrėkite, vos iškritus pirmajam sniegui, Vingio parke ir kitose Lietuvos vietose jau iškart būna išmintos slidžių vėžės, atsiranda slidžių trasos. Žinoma, tai – lygumų slidinėjimo mėgėjai. Atrodo, šiais laikais daugiau yra kalnų slidžių mėgėjų, kurie mėgsta be jokio krovinio, be turistavimo tiesiog leistis nuo kalno ir į viršų grįžti jau keltuvu. Na, tai išties yra patogu.

        Bet kuris, kiek ilgiau užsiimantis slidinėjimu žmogus, visuomet užsimanys ko nors didesnio. Aukštesnio kalno, įdomesnių trasų. Todėl po truputį yra tolstama nuo Lietuvos ir užsienyje ieškoma slidinėjimo kurortų. Vieni populiaresnių, lankomi lietuvių, yra įsikūrę Lenkijoje, tad pakalbėkime, kuo slidinėjimas Lenkijojetraukia lietuvius ir kodėl ir jums reikėtų ten nuvykti, išbandyti savo jėgų?

        Slidinėjimas Lenkijoje, visų pirma, yra įdomesnis nei Lietuvoje. Vien dėl reljefo – turbūt kiekvienas žino, jog Lenkijos pietuose jau prasideda rimtesni kalnai, čia galima užsilipti į kelias Tatrų kalnų viršūnes. Lietuvoje turime nė 300 metrų nesiekiančią kalvą, o ir ta yra lygumose. Todėl net ir trumpa kelionė į Lenkiją gali būti malonus atostogų praleidimo būdas.

        Keliauti slidinėti į Lenkiją bene patogiausia automobiliu. Ir nebūtinai jums reikia vežtis savo įrangą, tai yra, slides, snieglentę, slidžių batus, lazdas. Viską galima išsinuomoti jau vietoje. Tuo klausimu, slidinėjimas Lenkijoje ne ką teatsilieka nuo rimtesnių pietų Europos kurortų, kur ši sporto šaka yra itin populiari. Žinoma, į Lenkiją galima keliauti ir autobusu, tačiau tokia kelionė gali būti varginanti.

        Kartais internete galima rasti ir kelionių pasiūlymų, kurie padės nusigauti iki geriausių Lenkijos slidinėjimo kurortų, juose įsikurti ir puikiai praleisti laiką leidžiantis nuo kalnų ir kalniukų. Tai bene geriausias ir pats patogiausias variantas, norint pasidžiaugti slidinėjimu Lenkijoje. Taigi, ruoškite slides ar taupykite pinigus jų nuomai ir keliaukite pasidžiaugti šiuo sportu ten, kur kalnai didesni, sniego daugiau, o ir slydimo greitis žemyn nuo kalno gerokai didesnis. Gero slidinėjimo Lenkijoje!

Facebook Comments