Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Planuojant vykti į „kengūrų kraštą“

Pigus skrydziai i Sidneju

Turbūt ne kartą kiekvienas iš mūsų esame pagalvoję apie kelionę į Australiją – kraštą, kuris yra taip toli nuo mūsų gimtosios šalies. Tačiau laimei, šiandien keliauti yra gerokai lengviau nei kada nors iki šiol. O visų svarbiausia, kad kelionės šiomis dienomis nebereikalauja tokių didelių išlaidų – net ir tuomet, kai yra kalbama apie kelionę į minėtąją Australiją. Taigi, jei ši šalis jus visada traukte traukė ir šią akimirką jums atsirado galimybė ją aplankyti, pigių skrydžių bilietai į Sidnėjų yra pirmasis žingsnis, kurio neturėtumėte pamiršti. Įsigiję skrydžių bilietus į Sidnėjų, galėsite lengviau atsipūsti ir pradėti pasiruošimą savo būsimai kelionei.

Visų pirma turėtumėte atminti, kad Sidnėjuje gyvena daugiau nei 5 milijonai gyventojų! Taip, visiškai teisingai – tai lyg dvi Lietuvos. O tai reiškia, kad vien apsilankius Australijos sostinėje, neabejotinai turėsite, ką pamatyti.

Skirtingai nei daugeliui iš mūsų puikiai pažįstami senieji Europos miestai, Sidnėjuje jūs neatrasite senamiesčio. Taip yra todėl, kad Sidnėjus yra pakankamai naujas miestas, kurio ištakos siekia 18 a. Kita vertus, jei jus neišvengiamai visuomet traukia tai, kas yra sena, prie to galėtumėte labiau prisiliesti apsilankę Rocks kvartale.

Taip pat turbūt puikiai žinote, kad Australija – tai nuostabių paplūdimių ir banglenčių kraštas, todėl jei lankysitės Sidnėjuje, nepraleiskite progos aplankyti ir šiaurinių paplūdimių. Net jei niekuomet nebuvote banglenčių entuziastas, tai nėra priežastis savo kailiu neišbandyti banglenčių sporto. Sidnėjaus paplūdimiuose galite lengvai išsinuomoti banglentę ir kostiumą. Be to, galite užsisakyti ir treniruotę su profesionaliu instruktoriumi, kuris jus pamokytų visų šio kvapą gniaužiančio sporto subtilybių. Taip pat, jei lankysite paplūdimius, nepraleiskite progos pamatyti ir Bondi paplūdimio, kuris yra vienas populiariausių Sidnėjuje.

Be abejo, jei lankotės Australijoje, būtų tikrų tikriausia nuodėmė nepamatyti kengūrų, o geriausias būdas tai padaryti – aplankyti Morisset kengūrų parką. Kadangi šį parką kasdien aplanko daugybė žmonių, kengūros prie lankytojų yra pripratusios, todėl pernelyg nesibaimina, yra draugiškos, leidžiasi glostomos ir mėgsta fotografuotis.

Ir, žinoma, visa tai tikrai nėra vienintelės vietos, kurias jūs turėtumėte aplankyti Australijoje.

Facebook Comments