Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Slidinėjimo sezonas jau čia!

Pakeliui į slidinėjimą

Kur keliaujama slidinėti šį sezoną? Praktiškai visur. Kryptys dabar pačios įvairiausios. Jei seniau mažai kas įsivaizdavo slidinėjimą Skandinavijoje ar Gruzijoje, tai dabar tai tampa įprastais maršrutais. Žmonės skrenda paslidinėti net į Aziją. Nes kodėl gi ne – norint nuotykių, naujų įspūdžių, daugiau patirčių, galima daryti kone viską. Tačiau reiktų pripažinti, kad Tatrai ir Alpės Europojevis dar yra populiariausi slidinėjimo traukos centrui. Na, sunku vadinti centrais kelių tūkstančių kvadratinių kilometrų plotą, bet vis tik. Slovakija, Lenkija, Austrija, Vokietija, Italija – pačios populiariausios valstybės, į kurias važiuojama ar skrendama slidinėti.

Pakeliui į slidinėjimą

Kodėl kartais, o gal netgi dažnai geriau rinktis populiarias ir aiškias kryptis slidinėjimo kelionėms? Visų pirmą dėl aiškumo ir saugumo. Taip pat dėl gero, aiškaus serviso ir kainų. Populiarūs, dažnai lankomi kurortai tokiais tampa ne veltui. Populiarumas yra puikus indikatorius, jog kažką jie daro tikrai gerai. Galbūt jie tiesiog pigūs – to daugeliui reikia dažniausiai. Galbūt jie turi nuostabius vaizdus ir bent po kelias trasas, tinkamas kiekvienam slidinėtojui. Gal šalia to kurorto yra ir daugiau įdomių lankytinų vietų, kur galima praleisti vieną dieną ir pailsėti nuo aktyvaus stovėjimo ant slidžių ant snieglentės.

Taip, tai puikus indikatorius. Kita vertus, tai neturėtų būti absoliutu. Visada galvokite apie savo poreikius. Galbūt slidinėjimas Slovakijoje jūsų visai nesudomins, kad ir kaip pigiai čia būtų galima praleisti savaitę. Jei norite didingų Alpių vaizdų, greičiausiai jums kur kas labiau tiks Italija ar Austrija. Jeigu jums pinigai neaktualu ir norite tikrai įdomios kelionės, gali skristi paslidinėti į Kanadą. Nes kodėl gi ne. Leisti sau mąstyti, svajoti ir tenkinti savo poreikius – svarbiausias žingsnis pradedant planuoti slidinėjimo kelionę.

Ką pasakytų ne vienus metus slidinėti važiuojantis keliautojas dar tik pradedančiajam? Viskas priklauso nuo to patyrusio. Vienas siūlyti susirasti geriausiai jūsų norus atitinkantį kurortą ir į jį sugrįžti kasmet, pernelyg nebandant laimės ieškoti vis kitoje vietoje. Nes jei gerai čia, kad rizikuoti. Tuo tarpu kitas kalbėtų kitką – kodėl slidinėjimas Slovakijoje turėtų tapti jūsų gyvenimo kasmetinių įvykių, jei dar neišbandėte dešimties kitų šalių ir dvidešimties kitų kurortų? Taigi, spręsti teks patiems.

Facebook Comments