Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

5 dalykai apie kuriuos verta pagalvoti prieš statantis namą

namo statybos

Namo statybos – nemažai laiko ir investicijų reikalaujantis darbas. Jei nusprendėte statytis namą, neskubėkite. Ko gero, dar ne apie viską pagalvojote.

Straipsnyje aptarsime 5 pagrindinius dalykus kuriuos verta apsvarstyti prieš įsigijant nuosavą namą. Į tai įeina ir projekto išplanavimas, jo ypatybės bei kaip išsirinkti ilgaamžių namų statyba galinčią garantuoti įmonę.

1. Kokie mano lūkesčiai namui?

Įvertinkite lūkesčius savo namo projektui. Ar norite būti atsakingas už absoliučiai viską jūsų name, o galbūt visą planą sudarymui pateiksite apie tai išmanantiems ekspertams?

Kiekvienas namo statytojas turi savo procedūrą ir projekto vykdymo principus, todėl būtina visas detales suderinti su jums darbus atliekančia įmone.

2. Ar esu gerai susipažinęs su darbus atliksinčia įmone?

Nors visų įmonių tikslas – įgyvendinti ir pastatyti jūsų projektą, skiriasi jų principai bei paslaugų kainos. Jei svarstote apie kelių įmonių pasiūlymus, o vienas iš jų ženkliai pigesnis, verta pasidomėti plačiau apie tai kokias medžiagas naudoja įmonė ir jų darbų vykdymo principus.

Ar į kainą įeis ir papildomos medžiagos namui sutvirtinti, ar gausite tiesiog pliką namą lauke? Vienas esminių dalykų – gerai susipažinti su potencialiomis įmonėmis kurios atlieka statybos darbus.

3. Ar turite specialių poreikių ar ypatumų kuriuos norite matyti savo name?

Neįgaliųjų užkilimo takelis, baseinas ar vyno rūsys – tai tik keletas specialių pageidavimų kuriuos žmonės pateikia statančioms įmonėms.

Kadangi šiems ypatumams reikia daugiau dėmesio, geriausiai rinktis įmonę kuri turi daug statybinės patirties.

Nepabijokite paklausti pačios įmonės ir paprašyti jos buvusių klientų kontaktų, išsiaiškindami viską iš anksto, tikrai nepasigailėsite.

4. Ar tiksli darbų baigimo data man labai svarbi?

Namo statybos – ilgas procesas, todėl darbų stabdymų ir nukelinėjimų išvengti beveik neįmanoma.

Jei neturite laiko laukti tiek kiek bus pilnai pastatytas jūsų namas, galbūt naujo namo statybos yra ne jums.

5. Ar geriau statytis naują ar pirkti jau pastatytą namą?

Šis faktorius panašus kaip praeitas. Jei negalite sau leisti laukti tiek kiek bus statomas naujas namo projektas – galbūt to daryti net neverta.

Pasižvalgykite po privačių namų skelbimus internete ir galbūt tikrai rasite savo svajonių būstą, pilnai įrengtą ir už nuostabią kainą!

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme 5 dalykus apie kuriuos verta pagalvoti prieš įsigijant sau namą. Tiek perkant statytą namą, tiek statantis nuo pamatų bus savų pliusų ir minusų.

Jei neturite pakankamai laiko ir norite kraustytis greičiau, ko gero, labiausiai apsimoka pirkti jau pilnai įrengtą namą iš buvusių šeimininkų.

Facebook Comments