Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokio tipo krosnelę vertėtų rinktis į sodo namelį?

Žmonės turintys sodo sklypą ir praleidžiantys jame daug laiko neretai prabūna čia per visą savaitgalį. Žinoma tai yra įmanoma tik tais atvejais, kai tam yra tinkamos sąlygos: bent nedidelis namukas su šiokiais tokiais patogumais. Tačiau vienas dalykas yra išbūti tokioje vietoje per naktį vasarą, kai temperatūra lauke net ir tamsiuoju paros metu išsilaiko gan aukšta, ir visai kitas – kai lauke net ir dieną termometro stulpelis neperlipa 10 laipsnių ribą. O juk daugiausiai darbų soduose būna būtent ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį tad norint neprarasti laiko važinėjant čia kasdien galim pasirūpinti pasišildyti leidžiančiomis priemonėmis.

Daugelis specialistų sutinka, kad tokiose situacijose kai norima įsigyti šildymo įrenginį į patalpas, kuriose šilumos užtikrinimas reikalingas tik laikas nuo laiko – krosnelė yra vienas iš geriausių pasirinkimu. Tai yra įrenginiai, kuri ne vien efektyviai užtikrina patalpų apšildymą, bet ir suteikia joms žavesio, atstojant židinį ir netgi gali padėti išspręsti karšto maisto paruošimo klausimą. Dalis šių prietaisų yra gaminami su įmontuotomis kaitlentėmis ir netgi orkaitėmis, tad net ir šalčiausiomis naktimis neliksite ne tik kad nesušalę bet ir galėsite pasigaminti mėgstamą valgį.

Renkantis krosnelę į sodo namelį, svarbu tinkamai įsivertinti savo poreikius. Pirmiausia tai turimą plotą, nes nuo jo priklauso kokio galingumo prietaiso jums reikės. Kitas svarbus dalykas – krosnelės gamybai naudojama medžiaga. Ketus ir plienas yra du pagrindiniai variantai iš kurių teks rinktis. Pirmasis ilgiau įšyla, tačiau geriau išlaiko šilumą ir perduoda ją patalpoms. Antrasis atvirkščiai – reikalauja mažiau laiko įšilimui bet į jį reikės dažniau įmesti naujų malkų ar kito kuro. Taigi jei dažnai pasiliekate nakvoti ir nesinori keltis vidury naktie, tai verta rinktis ketų kitu atveju tiks ir plieniniai krosnelių modeliai.   

Facebook Comments