Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Užsiimate laikina nuoma? Patarimai kaip paruošti kambarius svečiams

               Savo namų paruošimas namų svečiams gali būti labai maloni patirtis. Yra kažkas patenkinamo, padedančio lankytojams jaustis laukiamiems ir patogiems. Kai pradėsite planuoti savo svečių kambarį, pagalvokite, ką tikitės rasti 5 žvaigždučių viešbutyje, ir pasistenkite, kad jūsų kambarys atitiktų šį standartą. Jūsų biudžeto gali nepakakti, kad sukurtumėte pabėgimo oazę, tačiau galite išvalyti denius, išdėstyti visus būtinus daiktus ir suteikti ramią vietą poilsiui. Geriausi patarimai, kaip paruošti kambarius svečiams.

                 Pateikite patogią lovą. Neduokite savo svečiams seniausio, švelniausio čiužinio. Jei negalite sau leisti naujos ar geros naudotos lovos, pagalvokite apie kokybiško oro čiužinio įsigijimą. Jie tikrai gana patogūs ir gali būti dedami ant spyruoklės, ant miegamojo čiužinio arba ant grindų. Atnaujinkite savo patalynę. Be švarios patalynės, pagalvokite apie prabangių patalynės užvalkalų ir patogumų, kuriuos tiekia puikūs nakvynės namai, pridėjimą: plunksninį čiužinį, įvairias pagalves, jaukią pūkinę antklodę, papildomas antklodes ir ką tik išlygintas pagalvių užvalkalus.

               Padarykite kambarį vietą lagaminui. Išvalykite vietą bagažo lentynai arba pasirūpinkite nedideliu stalu ar suoliuku lagaminui pasidėti. Niekam nepatinka, kad reikia nusileisti ant grindų, kad ištrauktų švarias kojines. Net kėdė yra geriau nei nieko. Išvalykite denius. Atsisakykite pagundos uždėti savo gražią lėlių kolekciją ant komodos arba užpildyti spintą ne sezono drabužiais. Svečių kambaryje mažiau yra daugiau – daugiau erdvės, patogiau ir jaukiau. Atsikratykite visko, ko nerastumėte viešbučio kambaryje. Kambaryje laikykite tik naudingiausius daiktus, pavyzdžiui, laikrodį ir kalendorių. Įsitikinkite, kad yra patogi vieta sėdėti. Kai kurie žmonės nesijaučia patogiai sėdėdami ant lovos, o jūsų svečiai neturėtų to daryti. Įdėkite minkštą fotelį ar šoninę kėdę į kambarį, šalia kurio yra stalas ir lempa. O profesionalios valymo priemonės, jums padės pasiekti geriausių švaros rezultatų.

Facebook Comments