Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Naudingi patarimai, kaip įsirengti vonią

Įrengdami vonios kambarį turėtume nepamiršti, jog čia būtina sukurti itin jaukią ir estetišką aplinką, kad ne tik patiems namo ar buto šeimininkams, bet ir jų svečiams čia būtų malonu užeiti. Jei jūsų vonios kambarys yra nedidelis, tada jame labai praverstų ir bide dušelis, nes šis įrenginys ne tik sutaupo vietą patalpoje, bet ir gali pasitarnauti tada, kai reikia unitazą nuskalauti, pripilti į kibirą vandens ar keturkojį augintinį išmaudyti.

Kokio dydžio turėtų būti šiuolaikinis vonios kambarys?

Kaip mano patalpų planavimo specialistai, vonios kambarys neturėtų būti mažesnio nei penkių kvadratinių metrų ploto, idealus variantas – kai ši patalpa būna iki dešimties kvadratinių metrų ploto, nes kuo daugiau ploto, tuo patogiau čia palaikyti tvarką. Prieš pradedant planuoti būsimą vonios kambarį, būtina nubraižyti šios patalpos planą, nurodant jame jos ilgį ir plotį. Taip pat reikia, atsižvelgiant į santechninių įvadų vietas, suplanuoti santechnikos įrangos išdėliojimą. Aišku, prieš tai reikia tvirtai nuspręsti, kokios įrangos jums prireiks. Ar vonios, ar tik dušo kabinos, ar abiejų. Pravartu pagalvoti ir apie tai, kokie baldai bus šioje patalpoje, ar čia stovės ir skalbimo mašina ir kt.

Ką gali nulemti buto ar namo gyventojų skaičius įrengiant vonios kambarį?

Kad galėtumėte tiksliai atsakyti į klausimus, o ko gi reikėtų jūsiškiame vonios kambaryje pirmiausiai paskaičiuokite, kiek žmonių naudosis šia patalpa ir kokie yra jų higieniniai įpročiai. Tada lengvai nuspręsite, ar šioje patalpoje užteks vieno praustuvo, ar prireiks dviejų, ar užteks tik dušinės, ar teks kartu su ja laikyti ir pačią vonią. Tada bus aišku, koks vonios kambaryje turėtų būti apšvietimas, kiek prireiktų rozečių, kokie baldai bus būtini ir pan.

Į ką būtina atsižvelgti, jei vonios kambarys yra mažas?

O jeigu jūsų vonios kambarys vis dėlto mažokas, tada tikrai pravartu išsiaiškinti, be kokios įrangos čia negalite išsiversti, kokia eilės tvarka sudėlioti įrenginius, kad jie nebūtų vienoje linijoje surikiuoti. Tokioje patalpoje labiausiai tiktų kampinė vonia arba tokio pat tipo dušo kabina. Svarbu, kad visiems jūsų šeimos nariams vonios kambaryje būtų patogu naudotis visomis reikiamomis higieninėmis procedūromis.

Facebook Comments