Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokią krosnelę rinktis šildymui?

Krosnelės yra itin populiarios, nes tai yra patrauklus ir efektyvus būdas apšildyti bet kokį kambarį. Norint pasirinkti tinkamą šildymo krosnį, reikia atsižvelgti tam tikrus dalykus, tokius kaip, tiksli krosnelės stovėjimo vieta, energijos šaltinis ir stilius. Šildymo krosnys paprastai yra lengvai montuojamos ir saugiai naudojamos, jos sunaudoja mažai energijos, pasižymi dideliu šilumos išleidimu ir galiausiai sukuria nepaprastai jaukią atmosferą namuose. Yra keletas skirtingų medžiagų, iš kurių yra gaminamos šildymo krosnelės, kokia gi yra populiariausia?

Iš kokių medžiagų yra gaminamos šildymo krosnelės ir kurią vertėtų rinktis?

Iš plieno, ketaus arba keramikos pagamintos šildymo krosnys pasižymi maždaug tomis pačiomis savybėmis, autonomiškumu ir tarnavimo laiku. Skirtumai daugiausiai estetiniai. Šiandien plieninės krosnys yra vienos populiariausių rinkoje, štai keli šių krosnelių privalumai:

  • Įkaitimo greitis

Plieninės krosnys daug greičiau įkaista nei ketaus krosnys. Tai reiškia, kad naudojant būtent plieninę krosnelę namus sušildyti galima daug greičiau, o ugniai užgesus šiluma kurį laiką sklinda toliau.

  • Tradicinis ar šiuolaikinis stilius

Galvojant apie plieninę krosnį dažnai iškyla itin šiuolaikinio dizaino vaizdinys. Nuostabu yra tai, kad plieninės krosnys yra gali būti tiek šiuolaikiškos, tiek klasikinės, todėl daugelyje interjerų gali būti lengvai pritaikomos.

  • Kokybiška medžiaga

Turbūt teko girdėti istorijų apie plieną, jog jis dažnai sutrūkinėja ar išsikraipo. Tai įmanoma tik tuo atveju, jei yra pasirenkama žemos kokybės plieno krosnelė, nes iš aukštos kokybės medžiagų yra sukuriamos nuostabios, ilgaamžės ir patvarios krosnys.

Taigi, kad ir kokią krosnelę pasirinktumėte namų šildymui, vieta ir saugumas taip pat yra labai svarbūs aspektai. Pasirinkus norimą šildymo krosnį svarbu pasirinkti vietą, kurioje būtų saugus atstumas nuo degių medžiagų ir krosnelė netrukdytų praėjimams iš evakuaciniams takams.

Facebook Comments