Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kur dažniausiai naudojamos segmentinės tvoros?

Segmentinė tvora yra paprasčiausias ir dažniausiai naudojamas būdas pažymėti savo nuosavybės ribas. Jos yra tvirtinamos ant į žemę įleistų tvoros stulpų, leidžiančių lengvai reguliuoti aukštį tarp atskirų tvoros sekcijų, todėl gali būti tinkamos bet kokio žemės reljefo teritorijai aptverti. Segmentinės tvoros yra dažnas pasirinkimas norint aptverti mokyklos žaidimų aikšteles bei kitas atviras pramogų zonas, kadangi padeda ne tik apsaugoti erdvę nuo įsibrovėlių, bet ir palaiko žaidžiančių vaikų saugumą.

Segmentinės tvoros dizainas yra vienas didžiausių privalumų, dėka jo potencialiems įsibrovėliams bus sunku ją perlipti ar sugadinti. Aikštelėje žaidžiančių vaikų saugumas taip pat yra užtikrinamas, nes nukritęs kamuolys ar kitas žaislas nenuriedės į gatvę.

Tvoros segmentai turi dar vieną labai didelį pranašumą – matomumą. Tai, leidžia matyti, kas vyksta už nuosavybės ribų,tai ypač svarbu turint naminių gyvūnėlių arba mažų vaikų ir norint užtikrinti jų saugumą. Kitas šios tvoros pliusas – ilgaamžiškumas. Dėka suvirinto tinklo konstrukcijos, segmentines tvoras labai lengva sumontuoti per ypač trumpą laiko tarpą, o cinkuotas tvoros paviršius išlieka tokios pačios išvaizdos ilgą laiką, esant pačioms įvairiausioms aplinkos sąlygoms.

Šios tvoros taip pat dažnai yra įrengiamos kartu su kitomis apsaugos priemonėmis, pvz.: apšvietimu ir stebėjimo kameromis. Tai gali būti ypač patogu rengiant didelius sporto renginius ar kitus susibūrimus, tokius kaip politinių partijų konferencijos, kur reikalinga maksimali apsauga ir stebėjimas.

Taigi, segmentinių tvorų pritaikymo galimybės yra begalinės. Nuo nuosavų namų valdų iki vaikų žaidimų aikštelių ar įvairių sporto bei kultūros renginių. Nors iš pirmo žvilgsnio šios tvoros gali pasirodyti netvirtos, tai ne tik tvirtas, ilgaamžis, bet ir labai saugus sprendimas, kuris patenkins kiekvieno žmogaus poreikius.

Facebook Comments