Žieminės padangos, vykti į parduotuvę ar pirkti internetu?

Jau praėjo tie laikai, kai prireikus kažką nusipirkti būtina vykti į parduotuvę, dabar galima įsigyti apsipirkti ir neišeinant iš namų. Būtent tokią galimybę mums suteikia internetas, ne išimtis, kad taip galima pirkti net ir padangas. Tačiau galutinis sprendimas yra priimamas kiekvieno individualiai. Dauguma žino, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko. Bet gali atrodyti, jog taip perkant bus sunku išsirinkti, kadangi nematysime daikto realiai, o ir patarimų gauti gali nepavykti. Tačiau nevertėtų nuogąstauti, kadangi praktiškai visos prekės internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, kurie neretai būna dar išsamesni, negu esantys parduotuvėse. O jeigu net to neužtenka, kad išsirinktumėte, galite susisiekti su konsultantais internetinėje svetainėje arba tai galima padaryti telefonu.

Padangų rinkos tendencijos keičiasi nedaug

Aišku, pati rinka sparčiai plečiasi, kadangi, daugėjant automobilių, didėja ir padangų paklausa. Tačiau jos tendencijos kinta nedaug, lietuviai gana konservatyvūs įvairias klausimais, tad ir padangos nėra išimtis. Nors universalios padangos naudojamos plačiai ir leidžia žmonėms išvengti padangų keitimo porą kartų per metus. Tačiau vasarinės ir žieminės padangos vis dar yra populiaresnis pasirinkimas. Tą galima paaiškinti ir nuomone, kad specifiniam sezonui pritaikytos padangos savo funkciją atlieka geriau ir kokybiškiau. Be to, šiomis dienomis vis daugiau perkama naujų ir brangesnių padangų, tai lemia ne tik pagerėjusi finansinė padėtis šalyje, bet ir žmonių požiūris, kad saugumas yra svarbiausia.

Žieminės padangos ir specialistų patarimai jas renkantis

Žiemą galima naudoti ir universalias padangas, tačiau specialistai labiau linkę rekomenduoti žiemines padangas. Kadangi jos yra iš minkštesnės gumos, o tai žiemos metu lemia geresnį sukibimą kaip ir didesnis protektoriaus gylis. Kuris itin svarbus, kai kelio danga nėra sausa. Aišku, jeigu važinėjate nedaug, mieste, kur keliai nuvalyti bei greitis gerokai mažesnis, tuomet ir padangų svarbu nėra tokia didelė, bet jos turi būti kokybiškos ir tinkamos naudoti. Tačiau jeigu vairuojate daugiau, žiemai specialistai rekomenduoja rinktis dygliuotas padangas, kadangi jos užtikrina geresnį sukibimą su ledu, be to, jos sutrumpina stabdymo kelią, kas irgi gali būti labai aktualu važinėjant netgi mieste. Padangos Vilniuje yra parduodamos jau ne pirmus metus.

Facebook Comments