Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip nuvažiuoti į Olandiją ?

Norint nuvykti į ES šalis vis labiau populiarėja keliavimas mikroautobusais. Mikriukus tolimoms kelinėms patogu rinktis, nes jie keleivius veža į Belgiją, Vokietiją, Olandiją ir į bet kurią kitą Europos šalį kas dieną. Keleivius perveža iš visos Lietuvos su komfortišku pristatymu nuo durų iki durų. Nereikia ieškoti papildomai taksi ar vietinio autobuso norint pasiekti galutinį kelionės tašką. Renkantis tokias keliones, svarbu atsirinkti pervežimo įmonę, kuri galėtų užtikrinti kelionės saugumą ir patrtauklią kelionės kainą. Žinoma, svarbu kad pasirinktos įmonės mikroautobusai būtų techniškai tvarkingi, o profesionalus vairuotojai užtikrintų saugią kelionę nuo vietos iki vietos. Dar vienas privalumas, renkantis tokias keliones yra tai, kad kelionės metu galima mėgautis komfortiškom sėdynėm, pledais, pagalvėm, nemokamu wi-fi., video, audio įranga ir kitomis priemonėmis. O jei bus ir gerai nusiteikęs vairuotojas jis visos kelionės metu jums padės, patars, palaikys gerą ir poziatyvią nuotaiką. Mikroautobuse bagažinės didelės ir patogios, keleivių bagažas nemokamas iki 30 kg.

Kaip perduoti siuntą į Olandiją ?

Šių transporto priemonių privalumas yra tai, kad jei reikia perduoti siuntą namiškiams, kai nevažiuoja pats keleivis, galima tai padaryti pr vairuotoją. Siuntos su mikriukais vežamos pastoviai, suderintu grafiku, tai gali būti tašė, dėžė, lagaminas, laiškas, krepšys, siuntos kaina priklausys nuo svorio, dydžio, paėmimo ir atidavimo vietos. Siuntos gali būti ir nestandartinių dydžių, netaisyklingų formų pav., baldai, motociklai, dviračiai, statybinės medžiagos, keturačiai ir kitokie daiktai. Krovinius surenkae ir pristato reikalingu adresu ir patogiu laiku.

Ką dar gali pervežti mikriukai? Jei yra poreikis keisti gyvenamą vietą – su mikroautobusais galima organizuotis perkraustyą tarp šalių.

Keleivių keliavimo ir siuntų pervežimo, perkraustymo tarptautinis poreikis atsirado Lietuvai įstojus į Europos sąjungą. Vienas populiariusių pervežimo krypčių yra Lietuva – Olandija. Ilgalaikė darbo patirtis vežėjams leido tobulėti, suprasti ir patenkinti klientų norus. Ir džiaugtis, kad klientai naudojasi jų firmų paslaugomis.

Facebook Comments