Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas tai yra kamštinė lenta ?

Kamštinė lenta plačiai naudojama, pradedant nuo darželių, mokyklų, asmeninių, poreikių. Kamštiena  yra ekologiškas produktas gaminamas iš medžio žievės. Ji yra saugi aplinkai nuo netinkamų cheminių poveikių. Kamštinė lenta komplektuojama su smeigtukais, rašikliu ir kempinėle.

Tokios lentos http://www.magnetineslentos.lt/kamstines-lentos/4593791458 yra plačiai naudojamo įmonėse ir konferencijų salėse. Šiandien įmonių susirinkimai sklanžiai neapseina be lentų, tai pagrindinis ofisų atributas. Lentose patogu pateikti informaciją, rašyti, sudarinėti planus. Kamštinė lentą prie stovo, reikia tvirtinti patogiame aukštyie, kad užtikrintume pranešėjų ir dalyvių komfortą. Stovai yra patogūs, juos galima naudoti skirtingose patalpos vietose yra mobilūs. Kamštinė lenta gali būti su mediniu rėmu aliumininiu ir skirtingų išmatavimų. Tokią lentą galima kabinti ir ant sienos.

Kokia kamštinę lentą pirkti lauko sąlygomis ?

Lenta yra pritaikoma ir lauko sąlygomis, ji naudojama skelbimams, pranešimams, plakatams.  Kamštinė lenta praktiška ir patogi dėl savo paviršiaus, nes naudojant smeigtukus ir adatėles, jos paviršius išsilygina savaime. Lauko sąlygomis kamštinei lentai naudojamas grūdintas stiklas ir užraktas su 2 vnt.raktų . Rėmas  dažniausiai gaminamas iš aliumino, dėl to patogu ir lengva pernešti, bei trasportuoti. Tokią lentą drąsiai galime kabinti lauke, daugiabučių lapiptinėse. Informaciją lentose galima tvirtinti magnetais, smeigtukais, arba rašyti valomaisiais rašikliais. Nugarinė dalis pagaminta iš plieno, rėmai iš aliuminio. Silikoninės tarpinės saugo nuo drėgmės, durelės pagamintos iš storo plastiko į komplektą įeina raktas, magnetai, kabinimo elementai.

Kaip montuoti kamštines lentės? 

Lengviausias būdas tvirtinti klijais kamščiui. Montavimo metu patartina naudoti kontaktinius klijus, kurie akimirksniu priklijuoja, kas gerokai paspartins ir palengvins darbą ypač nepatyrusiems „pasidaryk pats” entuziastams. Nepatartina pritvirtinti vinimis arba varžtais, nes po kurio laiko  taip sumontuotos plokštės struktūra gali iškreipti, sulinkti.

Facebook Comments