Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Lengvojo automobilio nuoma prie autobuso stoties

Are esate panašūs į daugumą žmonių ir galvodami apie keliones, galvojate apie aviakompanijas ar automobilį? Prisiminkite ir kitą kelionės būdą – kelionę autobusu.

Prieš daugelį metų kelionė autobusu buvo žavinga, tačiau šiandien tai vertiname kaip trečio lygio transporto šaltinį ir dažnas renkamės prabangią kelionę automobiliu. Kaip save taip apsunkinti? Kelionė autobusu suteikia daug žavesio, pokalbis su draugu, gera knyga, kurios niekaip ir neprisiruošiate paskaityti ar tiesiog gerėjimasis pro šalį prabėgančiais vaizdais. Turite daug laiko viską apmąstyti, pamatyti, padaryti juokingų ir netikėtų nuotraukų, užmegzti naują kontaktą su pasauliu ir susidėlioti tolimesnius kelionės planus.

Toliau planuoti kelionę patogu su automobilio nuoma prie autobuso stoties.

Automobilį išsinuomoti galima internetu, todėl nesugaišite papildomai laiko. Taip pat nemokamai galima pakeisti ar atšaukti rezervaciją. Taipogi siūlomos ir vairuotojo paslaugos.

Privalumai:

Neribojamas kilometražas.

Privalomas tik vienų metų vairavimo stažas.

Įskaičiuoti civiliniai ir Kasko draudimai              

Gedimo atveju automobilis bus pakeistas kitu.

Autobusų stoties nuoma klientų aptarnavimui skiria ypatingai didelį dėmesį. Individualus požiūris į kiekvieno kliento asmeninius poreikius leidžia tobulėti ir pasiūlyti geriausius nuomos sprendimus.

Tokias paslaugas teikianti autobuso stoties nuoma užtikrina, kad automobiliai būtų reguliariai tikrinami, būtų švarūs, prižiūrėti ir tinkami eksploatuoti. Visi automobiliai yra apdrausti. Automobilio pristatymas į kliento nurodytą vietą gali būti atliekamas bet kuriuo paros metu.

Visą parą galite susisiekti su nuomos bendrovės palaikymo tarnyba. Operatorius jums padės, bet kokioje situacijoje. Jei reikia, jis pasakys artimiausios automobilių stovėjimo aikštelės ar autoserviso kelią ir vietą.

Jei atsiskaitydami už paslaugas naudojate kreditinę kortelę, tokiu atveju užstato nereikės, o tai yra labai patogu. Klientas gali pasirinkti bet kurį automobilį, kuris jam tinka pagal komplektaciją.

Automobilių parkas nuolat papildomas  šiuolaikinių automobilių modeliais, kad klientai liktų patenkinti.

Facebook Comments