Avarinis durų atrakinimas. Profesionali pagalba, kokybiškas durų atidarymas.

avarinis durų atidarymas

Avarinis durų atidarymas

Ar Jums užstrigo seifo, garažo, ofiso, automobilio ar buto durys? Atrakinta.lt darbuotojai gali Jums padėti. Avarinis durų, seifų ir kt. atrakinimas–  bet kurioje Vilniaus miesto ar rajono dalyje. Paslaugas teikiame profesionaliai ir greitai.

Turbūt daugeliui yra tekę atsidurti tokioje situacijoje, kuomet negalėjo patekti į savo paties būstą. Tai galėjo atsitikti dėl to, kad pametė raktus, juos pavogė kartu su rankinuku ar tiesiog sugedo spyna. Tokiu atveju durų nereikia laužti, o pasikviesti kvalifikuotus meistrus, kurie padės saugiai, mechaniškai nepažeidžiant atrakinti spyną. Per 15-30min atvykęs meistras atrakins duris, pakeis vyrius ir suremontuos spyną, o jeigu reikės pakeis ja nauja.

avarinis durų atidarymas

Šiuolaikines spynų sistemas atidaryti be profesionalo pagalbos beveik nėra įmanoma. Daryti tai pačiam pakankamai nesaugu, nes rizikiuojate sugadinti spyną, o tai sukels papildomų finansinių sunkumų, sugaišite daug brangaus laiko. Jeigu buto ar namo durys neatsidaro be svetimų pagalbos, jų liesti nepatartina iki specialistų atvykimo. Tą patį galimą pasakyti apie avarinį seifo atidarimą. Seifų spynos, bei raktai būna labai sudėtingų konstrukcijų, pritaikyti, kad seifo atrakinimas būtų kuo sunkesnis vagims. Neretai spynų raktai arba užraktai turi imobilaizerius(mikroschemas) arba kodų korteles, kodus.

Moderni įranga avariniams atrakinimams

Atrakinta.lt turi modernią įrangą tokių seifų atrakinimui. Ilgiausiai per 1 darbo dieną atrakinsime bent kokio tipo seifą, pagaminsime raktus arba sutvarkysime seifą tolimesniam naudojimui.

Pametus raktus – galime atvažiuoti į pageidaujamą vietą. Atvažiavę atrakinsime duris, dureles, pagaminsime naujus raktus. Netikėti nemalonumai bus išspręsti nesugadinus spynos, nes turime visą reikiamą įrangą, kurią galime atsivežti į seifo esamą vietą. Todėl visos reikiamos seifo atrakinimo, remontavimo paslaugos bus atliktos vietoje.

spynų atrakinimas

Sėkmingai užsirakinančios, lengvai atsirakinančios automobilio spynelės – pagrindinis saugumo garantas, į kurį turėtų atsižvelgti kiekvienas transporto priemonės savininkas. Jei pastebėjote, jog spynelė veikia netinkamai ir manote, kad Jums praverstų bet koks jų remontas, susisiekite su atrakinta.lt meistrais!

Esame profesionalai, todėl mumis galima drąsiai pasitikėti bet kokioje situacijoje, dirbame skubiai bei kruopščiai. Apačioje išvardintos pagrindinės paslaugos kurias teikia atrakinta.lt (tačiau jeigu jus dominančios paslaugos neradote, mielai prašome susisiekti su mumis, dirbame ir su unikaliais atvejais).

Avarinis durų atidarymas ir teikiamos paslaugos

 • Avarinis seifų atrakinimas;
 • Naujų seifo raktų gamyba;
 • Seifo cilindrų restauracija, bei remontas;
 • Seifo spynų perkodavimas ir cilindrų keitimas;
 • Seifo rankenų remontas ir keitimas;
 • Elektroninio seifo užrakto tvarkymas;
 • Pametus raktą, spynos surinkimas (perkodavimas) pagal naują raktų komplektą;
 • Avarinis durų atidarymas, atrakinimas;
 • Avarinis automobilio atrakinimas;
 • Durų pritraukėjo montavimas;
 • Buto, namų, garažo, seifo durų atidarymas, atrakinimas;
 • Automobilių raktų gamyba;
 • Seifo, automobilio, buto, namo spynų remontas, keitimas. Atvykęs į vietą meistras suremontuos sulūžusią spyną, o jeigu reikės pakeis ją nauja;
 • Nesvarbu, ar tai automobilio, šarvo durų ar seifo spyna, mūsų meistrai Jums padės;
 • Kvalifikuoto meistro konsultacija išsirenkant tinkamas ir kokybiškas spynas jūsų namams, automobiliui bei seifui.
avarinis durų atrakinimas

Spynų keitimas ir reikalingi dokumentai

Tam, kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų ir nesusipratimų prašysime pateikti pasą arba nuosavybę paliudijantį dokumentą, kad įsitikintumėme, jog Jūs esate turto savininkas. Tuomet avarinis durų atidarymas jums bus atliktas greitai ir kokybiškai. Jeigu spynos atrakinimo paslauga teikiama valstybės institucijoms vykdant pareigas, tai būtina pateikti teismo nutarimą, kuris patvirtina teisę atrakinti spyną. 

Facebook Comments