Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Židinių apdaila – stilingo interjero galimybės

židinių apdailaVaikystėje visi turėjome savo svajonių namų prototipą. Daugelio namai būdavo kuo iškilmingesni, kuo labiau primenantys pilį ir įspūdingesni. Kuomet suaugame bandome visus savo norus realizuoti. Deja, kartais tenka pamatyti, kad gyvenimas ne toks paprastas ir reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, kad pavyktų pasiekti norimą rezultatą. Kad ir paprasčiausias pasirinkto kambario namų interjeras. Rodos, galvoje labai aišku, kokio varianto mes norėtume, tačiau daugelis smulkmenų ir paprasčiausiai menkas suvokimas, kaip visas daroma lemia, kad žmonės taip ir pasilieka prie daug metų propaguotų būdų. Židinių apdaila – vienas iš tų variantų. Židiniai apskritai gana populiarus pasirinkimas, tad rekomenduojame susikurti įmantresnį interjerą, nei kad turi daugelis. Židinių apdaila dažniausiai būna puošiama paprasčiausiomis tamsiai rudomis plytomis. Pasirinkimų yra kur kas daugiau, tad siūlome įvertini juos ir nuspręsti, kuris labiausiai tiktų prie jūsų interjero.

Medis

Gali pasirodyti ne labai saugu, tačiau sukurtas specialiai tam pritaikytas medis. Tokia židinių apdaila yra labai graži ir dažnai derinasi tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio namų interjero.

Plytos.

Kaip jau minėjome – dažniausias pasirinkimas. Irgi labai gražus, tačiau banalus, kadangi daugelis žmonių būtent taip ir apipavidalina židinius. Juk norėtųsi ko nors įmantresnio, ko nors labiau neįprasto.

Marmuras

Vienas iš kiek neįprastesnių pasirinkimų, tačiau tikrai labai rekomenduotinų. Tokia židinio apdaila yra labai funkcionali: ir atrodo tikrai gražiai, ir tuo pačiu ją nesunku prižiūrėti. Ypač vertintinas marmuras, kadangi jis lengvai valomas ir ilgaamžis.

Akmuo

Šiuo atveju kalbame apie netašytus akmenis, kurie padeda sukurti senovinio stiliaus interjerą. Aišku, nesirenkami tie, kuriuos galima paprasčiausiai rasti karjeruose, tačiau ir specialūs akmenys labai primena tuos, kuriuos galima rasti lauke. Šie tiesiog kiek mažesni.

Tapetai

Vėlgi, gali pasirodyti kiek nesaugus variantas, tačiau juk bus tapetuojamas ne židinio vidus. Tokia židinių apdaila nėra ypač dažnas pasirinkimas, nes sausi tapetais apskritai nebėra populiarūs. Visgi, kuomet atsirado šlapi – tapetai vėl po truputį intensyviau naudojami žmonių namuose.

Židinių apdaila yra būtina. Be pastarosios nebūtų galima tinkamai suprojektuoti šio daikto gyvenamuosiuose namuose.

Facebook Comments