Vilniuje rastas lobis

Vilniuje buvo rastas 1000 eurų lobis, kurį paslėpė sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ ir visus norinčius kvietė dalyvauti lobio paieškose.

Po savaitę trukusių užuominų ir lobio paieškų, šį šeštadienį, spalio 19 d. buvo atrastas lobis. Jį atrado Vilnietis Kęstutis Antanavičius.

Į lobio paieškas įsitraukė daugiau nei 500 žmonių, tarp kurių ir Lietuvoje gerai žinoma televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė – Morkūnienė.

Sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ vadovė teigia, kad ši idėja kilo norint pažiūrėti, kiek žmonių papildomas 1000 EUR yra vertingas ir motyvuoja kažką dėl jo nuveikti.

„Kadangi „Profitus“ yra investavimo platforma suteikianti žmonėms galimybę įdarbinti pinigus ir susikurti papildomą pajamų šaltinį, nusprendėme pažiūrėti, kiek 1000 EUR paskatins žmones ne sėdėti namuose, o imtis veiksmų. Tai galbūt nestandartinis būdas, bet mūsų žinutė yra tokia, kad jeigu tau rūpi papildomas 1000 EUR, tu gali juos turėti. Tiesiog reikia imtis veiksmų, o vienas iš jų yra investavimas. Juk lobį rado tik vienas, o investuoti gali kiekvienas“, – teigia „Profitus“ vadovė.

Lobį atradęs Kęstutis Antanavičius pasakoja, kad į lobio paieškas įsitraukė vedamas smalsumo, pastebėjęs reklamą socialiniuose tinkluose.

„Facebook pamačiau nuorodą ir užsiregistravau. Sakiau pabandysiu ir su šeima atvykau. Dar pradžioje, kuomet gavome koordinates abejojome ar važiuoti, bet žmona pasakė važiuojam ir atvykome”, – pasakoja 1000 EUR lobį radęs vyras.

Vilnietis priduria, kad 1000 EUR planuoja atidėti pradiniam būsto įnašui arba pinigus išleisti artimiausioje kelionėje į užsienį.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Urbonas, UAB „Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“
Vilniuje rastas lobis

Vilniuje rastas lobis

Vilniuje rastas lobis

Vilniuje rastas lobis

Facebook Comments