Trūksta idėjų asmenukėms? Užfiksuokite ją kosmose

Technologijų gamintojai nesiliauja stebinti vis pažangesniais įrenginiais ir nematytomis inovacijomis, kurios vartotojams kasdienybėje suteikia vis daugiau galimybių. Riba tarp „įmanoma“ ir „neįmanoma“ tapo dar plonesnė – bendrovė „Samsung“ rado būdą, kaip žmonės galėtų pasijausti lyg pabuvoję kosmose – jie turės galimybę pasidaryti asmenukę visatos erdvėje.

Drąsiomis inovacijomis savo vartotojus stebinantis mobiliųjų įrenginių lyderis 50-mečio proga išsikėlė sau rimtą iššūkį – „Galaxy S10 5G“ išmanųjį išsiųsti į kosmosą. Būdamas visatos aukštybėse telefonas įamžins vartotojų atsiųstas asmenukes žemės planetos fone. 

Didžiausia pasaulyje televizorių ir mobiliųjų įrenginių gamintoja „Samsung“ per penkis dešimtmečius sukaupė didžiulę patirtį, tobulinant ekranų technologijas nuo lenktų televizorių iki sulankstomų išmaniųjų telefonų. „Kosminės asmenukės“ projektas yra puiki proga vartotojams įrodyti, kokias neįtikėtinas patirtis suteikia „Samsung“ ekranai, kaip pavyzdžiui šįkart – pamatyti savo atvaizdą kosminėje erdvėje.

„Esame išleidę daug pažangių technologijų, tad „Kosminės asmenukės“ projektas yra tarsi kulminacija, apibendrinanti mūsų įdirbį ir pasiekimus iki šiol. Pristatydami naujausią „Samsung Galaxy S10 5G“ modelį norime, kad mūsų vartotojai taip pat pasijaustų kompanijos inovacijų istorijos dalimi, todėl kviečiame kartu nusikelti į kosmosą“, – pasakoja  Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims.

Projektas pareikalavo įvairių sričių profesionalų komandos įsitraukimo ir didelių resursų. „Galaxy S10 5G“ į beveik 20 km aukštį bus pakeltas specialiu didelio aukščio balionu, atitinkančiu maždaug pusę krepšinio aikštės. Vartotojai savo asmenukes atsiųs į visatos erdvėje sklendžiantį išmanųjį, kuris jas užfiksuos kosmoso fone ir parsiųs atgal į žemę realiu laiku. Išskirtinėmis „Kosminėmis asmenunukėmis“ galės džiaugtis net reikliausi „Instagram“ vartotojai.

Projekto įgyvendinimas tokiame aukštyje yra nemažas iššūkis, tad prie novatoriškos kampanijos jau prisijungė ir garsūs Europos influenceriai, tarp jų ir žinoma aktorė ir modelis Cara Delevigne, kuri taip pat kvies visus tapti pirmaisiais žmonėmis, turinčiais asmenukę už žemės ribų.

„Samsung“ paskelbtos misijos laikas bus ribotas, tad visi norintys turėti šią išskirtinę asmenukę turėtų suskubti išsiųsti savo nuotrauką į stratosferoje esantį „Galaxy S10 5G“, kad visatos fone įamžintos nuotraukos spėtų sugrįžti atgal į žemę iki spalio 31 d.

Daugiau informacijos, kaip išvysti savo atvaizdą kosminėje erdvėje: https://samsung-spaceselfie.com/lt/lt/.   

 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”
Trūksta idėjų asmenukėms? Užfiksuokite ją kosmose

Trūksta idėjų asmenukėms? Užfiksuokite ją kosmose

Trūksta idėjų asmenukėms? Užfiksuokite ją kosmose

Facebook Comments