Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vestuvių fotografai pabrėžia – viskam gali būti derybos

vestuviu fotografaiPoroms, kurioms tenka ruoštis vestuvių šventei, dažnai problemas padeda spręsti tam tikri specialistai, tačiau verta žinoti, kad ne visų jų pagalba yra būtina. Štai vestuvių fotografai neabejotinai yra reikalingi, nes vis dėlto – buitinės nuotraukos su telefonais nebus itin geras pasirinkimas – tam reikia gražių, aukštos raiškos fotografijų, o už jas teks mokėti fotografams. Bet, kalbant apie kitus specialistus, turėtumėte pasidomėti kokius darbus organizavimo metu nesunkiai galėtumėte atlikti ir patys. Tai jums ne tik palengvintų planavimą, bet tuo pačiu sutaupytumėte pinigų ir nebereikėtų tokio didelio vestuvių biudžeto. Ieškantys fotografų irgi turėtų būti kiek atidesni, nes vis dėlto – už nuotraukas jūs mokėsite pinigus, tad ir specialistą turėtumėte pasirinkti dairydamiesi ne į jo paslaugų kainą, o būtent į gebėjimus.

Vestuvių fotografus pirmiausia siūloma rinktis pagal pažįstamų žmonių rekomendacijas. Visgi – socialiniuose tinkluose neretai galima matyti įvairiausius klausimus, kuriuose poros domisi į kokius specialistus kreiptis, o atsakymai neretai pateikiami net ne paslaugomis besinaudojusių žmonių, o pačių fotografų ar jų marketingo specialistų, o tai tiesiog gali suklaidinti jus – galite pasirinkti klaidingai. Jeigu iš artimų žmonių rato nėra tokių, kurie galėtų pasiūlyti kažkokį fotografą, tai tokiu atveju patarimų nereikėtų ieškoti socialiniuose tinkluose – dairykitės specialiuose skelbimų portaluose arba naudokitės paprastesniu būdu – fotografo ieškokite per internetines paieškos sistemas.

Kas liečia paslaugų apmokėjimo tvarką bei paslaugų įkainius, tai viskas tiesiog priklauso nuo susitarimo. Su vienu fotografu jūs galite susitarti, jog atlygis už foto sesijas būtų mokamas tik po jų, bet aišku – gali būti ir tokių specialistų, kurie iškart norės visos sumos arba prašys bent jau avanso. Atsiskaitymo tvarka yra derybų reikalas – kaips sutarsite, taip ir bus. Paslaugų įkainis jau sukels didesnį galvos skausmą, nes jums reikės nuspręsti kokias paslaugas apskritai rinksitės.

Fotografai įprastai siūlo ne tik foto sesijas, bet ir nuotraukų korekcijos, retušavimo bei kitas susijusias paslaugas. Kuo daugiau tokių paslaugų, tuo fotografui norėsis ir didesnės sumos. Kita vertus jums būtina pasidomėti nuotraukų redagavimu, nes mat kai kurie specialistai siūlo mažesnes kainas, tačiau įteikia tik vadinamas „plikas“ fotografijas. Kalbant su fotografais būtina viską iš anksto išsiklausinėti, jog paskui nebūtų problemų ar kažkokių nenumatytų nesusipratimų.

Facebook Comments